ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Від початку року у Хмельницькому «спіймали» 1100 п’яних водіїв

Суспільство 1149
Від початку року на Хмельниччині «спіймали» 1100 п'яних водіїв
Від початку року на Хмельниччині «спіймали» 1100 п'яних водіїв . Фото: автора

Частина з них "попалися" вдруге і навіть втретє.

З початку року на території області зареєстрували 1600 ДТП, з них 280 з потерпілими, де травмувалось 380 осіб та 12 – загинуло.

«Переважна частина автопригод стається через порушення правил дорожнього руху, як водіями, так і пішоходами», - каже начальник управління патрульної поліції Олег Костенко.

Поліцейський додає, що найчастіше порушують правила маневрування, виїжджають на смугу зустрічного руху. Таких порушень з початку року патрульні зафіксували 8000 тисяч.

За словами Олега Костенка, одне з правил яке водії також регулярно порушують це – проїзд на заборонений сигнал світлофора. Таких порушень патрульні зафіксували 1500.

Багато ДТП стаються на пішохідних переходах та за його межами. Відтак у Хмельницькому сталося 29 ДТП на пішохідних переходах, у яких травмувалось 30 людей та 76 поза пішохідними переходами, у яких 80 осіб отримали травми та 6 загинуло.

Загалом патрульними виявлено та оформлено 130 порушень правил переходу дороги пішоходами, 20 з них були в стані алкогольного сп’яніння.

Також в поточному році патрульні зафіксували 1100 п’яних водіїв за кермом. З них 76 «спіймали» вдруге, а ще 19 – втретє. До того ж, патрульні виявили 273 водії, які керували автомобілем будучи позбавленими такого права судом.

Патрульний зазначає, що особливу увагу потрібно звертати на правопорушення, які можуть призвести до ДТП. До прикладу, користування телефоном під час руху, яке впливає на зниження уваги у водіїв, що часто спричиняє ДТП.

Загалом, з початку року було задокументовано понад 200 випадків користування телефоном під час руху.

«Таких порушників набагато більше. Але процес документування даного правопорушення досить складний, адже через відсутність технічного огляду багато водії роблять тонування своїх автомобілів, що унеможливлює відеофіксацію факту порушення», – розповідає речник УПП Роман Мартинюк.

Роман Мартинюк зазначає, що розмови по телефону знижують увагу у водіїв, що часто спричиняє ДТП.

 Читайте також: вчора у Хмельницькому збили трьох пішоходів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую