ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Двом родинам вручили ключі від квартири

Маргарита ЧУБА Суспільство 1836
Багатодітним родинам бійців-учасників АТО вручили ордер і ключі від помешкання.
Багатодітним родинам бійців-учасників АТО вручили ордер і ключі від помешкання.. Фото: автора

Багатодітним родинам бійців-учасників АТО вручили ордер і ключі від помешкання.

Сьогодні, 22 листопада, у зеленій залі Хмельницької міської ради, двом багатодітним родинам бійців-учасників АТО вручили ключі від нової квартири.

Ордер та ключі від нового помешкання родинам вручили голова Хмельницької облради Михайло Загородний разом із міським головою Олександром Симчишиним.

Мер міста зазначив, що обирати кандидатів на отримання житла було не просто, бо у Хмельницькому є багато гідних людей, які могли б отримати нове помешкання. Але за словами Олександра Симчишина, коли він бачив послужний список родин, яким сьогодні вручили ключі від нових квартир, то сумніви зникли.

Таке потрібне і довгоочікуване житло отримала родина Білоцьких. Оскільки Віктор Білоцький, зараз перебуває в зоні бойових дій,отримати ключі від нового помешкання приїхала дружина бійця, його син та онука.

Дружина Атовця розповідає, що житло сім’ї було дуже потрібно.

Його дружина Ірина розповіла, що квартира їм була дуже потрібна, оскільки крім неї і чоловіка, в одній квартирі мешкає син, дві доньки та четверо внуків. Відтепер родина оселиться у просторій трикімнатній квартирі площею майже 150 квадратних метрів.

Ірина розповідає, що їй дуже сподобалось нове помешкання.

Жінка каже, що вже бачила нове помешкання і дуже вражена його красою. І хоч там голі стіни, тішиться, що тепер родині не потрібно буде тіснитися в оній квартирі.

"Ми вже бачили нашу нову квартиру. Вона - казкова. Хоч там ще багато роботи, але вона надзвичайно гарна. Там панорамний балкон, великі вікна, а сама квартира світла та велика", - ділиться пані Ірина.

До речі, чоловік служить зоні АТО з 2014 року.

Ще одні щасливчики багатодітна родина офецера запасу - Олександра Скубиша.

У сім’ї семеро дітей.

Чоловік разом з дружиною виховує шістьох синів та доньку. Сьогодні родина стала власниками 4-кімнатної квартири площею близько 145 квадратних метрів.

Олександр розповів, що хоч і не бачив нового житла, але дуже щасливий, бо це - власне помешкання

"Нового помешкання ми ще не бачили, бо тільки сьогодні отримали ключі. Але наша сім’я щаслива, що у нас з’явилося власне житло, бо до цього ми його винаймали".

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую