ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Державне забезпечення для строковиків збільшать від 172 до 450 гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 653
З першого грудня підвищаться розміри посадових окладів військовослужбовців строкової служби
З першого грудня підвищаться розміри посадових окладів військовослужбовців строкової служби . Фото: seafarersjournal.com

Розміри посадових окладів для солдат в середньому підвищать у 2,6 рази.

З першого грудня поточного року державне забезпечення для призовників строкової служби збільшать в 2,6 рази. Про це розповів військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату Сергій Присяжнюк, посилаючись на постанову Уряду.

Згідно документу, підвищаться розміри посадових окладів військовослужбовців строкової служби з 172 до 450 гривень.

«Спочатку призовникам, у вигляді матеріального забезпечення, перераховують 3200 гривень. А потім, щомісяця вони отримують державну допомогу. Зараз вона складає 172 гривні, але з 1 грудня вона збільшиться на 450 гривень. Проте, на мою думку, солдати на службі мають усе: від харчування та одягу - до медичного забезпечення. Тому ці кошти є своєрідним заохоченням», - розповів Сергій Олександрович.

До речі, у новому проекті бюджету на 2018 рік, який Кабінет міністрів ухвалив 15 вересня й уже направив до парламенту, передбачається суттєве збільшення фінансування оборонної сфери – майже до 165 мільярдів гривень. Якщо врахувати, що в 2017 році на потреби національної безпеки було виділено 134,5 мільярдів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТОКОЖ: На Хмельниччині оголошений додатковий призов.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас