clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Бажання вчитись та впевненість: яких працівників шукають роботодавці

Фото: автора

У Хмельницькому відбувся треніг "Секрети вдалого пошуку роботи"

Сьогодні, 30 листопада, хмельницькій молоді відкривали секрети вдалого пошуку роботи. Говорили про те, яким є ринок праці, як шукати роботу і як розмовляти з роботодавцем на співбесіді.

Організувала тренінг Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!», а навчала містян одна із засновниць польсько-української рекрутингової компанії Софія Папірник. Пані Софія каже, що пропозицій на ринку праці в Україні є дуже багато. Але проблема в тому, що пропозиція кандидатів трохи скупенька.

«Нам дуже бракує конкретизованих спеціальностей. Всі менеджери, економісти, юристи, але немає інженерів, технологів, хороших педагогів, які готові працювати. Люди в університеті здобувають одну професію, а потім ідуть працювати в іншу сферу. Це велика проблема, іде розрив між навичками та теоретичними знаннями», - додає лектор.

За її словами, важливо вміло сформувати свою кар'єру. До всього треба підходити стратегічно. І це робити треба з молодого віку, з пошуку першої роботи.

«Одне з моїх завдань сьогодні, це показати, що люди повинні про себе заявляти, вміло говорити про свої навички та вміння. Це те, що відбувається і на співбесіді. Треба вміти не хвалити себе, а розповідати про себе. Тоді роботодавець, додасть вашу інформації до свого уявлення і сформує цілісну картину»», - зазначає пані Софія.

Молодь має формувати стратегію своєї кар'єри

Експерт додає, що український роботодавець шукає людей, які мають бажання вчитись, тобто відкриті до нового досвіду, мають емоційний інтелект (вміють говорити про себе, дискутувати, подавати себе). Важливо, щоб кандидат сприймав роботу, не лише як засіб заробітку, а дійсно отримував від своєї справи задоволення. Роботодавець відразу бачить це в людині.

«Місце пошуку роботи залежить від професії, яку обираєте. Зараз всі «переключилися» в соціальні мережі. Якщо на приватній сторінці розмістити оригінальне повідомлення про те, що ви шукаєте роботу, повірте, за 3 доби отримаєте кілька пропозиції. Але я не можу виділити якийсь один інструмент пошуку. Якщо ви хороший спеціаліст, знаєте мови, маєте необхідні навички, то не в інструменті справа, а в часі і в тому, чи ви про себе заявляєш», - стверджує Софія Папірник.

Лектор впевнена, що інформацію про свою діяльність потрібно розповсюджувати. Бо можна бути дуже розумним, але якщо про це не розповідати світу, про вас ніхто не дізнається. 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 14.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.74
27.78
31.47
31.51

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31