ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дев’ятеро волонтерів Хмельниччини отримали відзнаки Президента України

Суспільство 3736
Посадовці вітали волонтерів області
Посадовці вітали волонтерів області. Фото: автора

Нагороди вручили під час урочистостей з нагоди Дня волонтера.

Сьогодні, 5 грудня, у Хмельницькій облдержадміністрації нагороди отримали дев’ятеро волонтерів області. Почесні відзнаки Президента з нагоди Дня волонтера вручив голова ОДА Олександр Корнійчук.

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка, за активну участь у гуманітарній допомозі та волонтерській діяльності в районі проведення антитерористичної операції волонтерів Хмельниччини нагородили відзнакою Президента України. Серед нагороджених двоє лікарів із Шепетівщини - Олег Довгань та Віктор Климчук та один із Славути - Олег Гаврилюк. Окрім того, відзнаки вручили волонтерам із Старокостянова В'ячеславу Кучеру, Олександру Сомову, Оксані Радушинській; з Красилова - Валерію Пейко, міста Хмельницького та району Тетяні Юзепчук та Болеславу Беюку відповідно.

Ще близько 60 волонтерів Хмельниччини отримали подяки та подарунки від обласної ради, облдержадміністрації та поліції. Нагороджували волонтери і одне одного, дякували за допомогу.

Нагороду від Хмельницької ОДА отримав волонтер Артем Харченко

Як зазначила у своєму виступі перший заступник голови облради Неоніла Андрійчук, волонтери – це унікальний український потенціал, свідчення зрілості нашого суспільства.

Загалом відзначили близько 70 волонтерів області 

«Кажуть, волонтер - це Божа поміч людям. Їх називають провісниками нової ери, бо волонтерська діяльність це спосіб особистого пошуку практичної допомоги суспільству. Віднедавна український волонтерський рух набув нового значення. Нині волонтерами, в першу чергу, називаємо тих, хто обрав активну громадську позицію, вільний час і здібності присвятив перемозі у гібридній війни. Волонтери - унікальний український потенціал, свідчення зрілості суспільства» - зазначила посадовиця.

Тетяна Юзепчук отримала відзнаку Президента

Після урочистостей, на господарів свята чекало розважальна частина від колег. Свою творчість дарували учасники ГО «Мистецька сотня» «Гайдамаки».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую