ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

У Службі зайнятості запрацювала безкоштовна «гаряча лінія»

Катерина ДЯДЮК Суспільство 751
Єдиний номер для всієї країни
Єдиний номер для всієї країни. Фото: healthylnb.com

Жителям області буде простіше і зрозуміліше отримати потрібну інформацію.

Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер усі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером: 0 800 50 99 66.

Про це повідомили у Хмельницькій облдержадміністрації з посиланням на Юлію Жовтяк, заступницю Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату).

«До сьогодні у кожній області працювали відповідні місцеві телефони «гарячих ліній». Проте, була відсутня єдина централізована інформаційна служба, яка б надавала інформаційно-консультаційні послуги. Відтепер, це єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати та задати будь-які запитання. Ми почуємо кожного, адже ми щодня покращуємо свою роботу, а наші послуги стають більш доступні та якісні», – зазначила Юлія Жовтяк під час офіційного відкриття «гарячої лінії».

За її словами, Служба зайнятості – це сервісна установа, яка щорічно надає послуги з працевлаштування для майже півтора мільйона людей. Щодня за допомогою Служби роботу знаходять понад 3’000 українців.

«За номером 0 800 50 99 66 можна буде дізнатись інформацію про повний перелік послуг служби зайнятості. Також про те, які документи потрібні для отримання тієї чи іншої послуги, контактні телефони центрів зайнятості, адреси та багато іншого. Разом із тим, через "гарячу лінію" не можна буде отримати інформацію щодо виплат допомоги по безробіттю та іншу конфіденційну інформацію конкретної особи. Для цього зареєстрованому безробітному необхідно особисто звернутися до центру зайнятості з документами, які підтверджують особу», – йдеться у повідомленні.

Територіально «гаряча лінія» створена на базі Київського обласного центру зайнятості. Додатково, крім основних питань, можна буде надати свої пропозиції щодо покращення роботи конкретного центру зайнятості, чи служби зайнятості в цілому.

Також у січні цього року Служба зайнятості запустила в роботу «електронну чергу» для безробітних. За допомогою цього сервісу, кожен бажаючий може записатись на первинний прийом до будь-якого центру зайнятості не виходячи з дому.

З адресами і телефонами центрів зайнятості у Хмельницькій області можна ознайомитися тут.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую