ye-logo.v1.2

Наступний «Green Fest» 2018 буде із відомими хедлайнерами

Суспільство 2520
Активісти підбили підсумки діяльності за рік
Активісти підбили підсумки діяльності за рік. Фото: автора

Хмельницький молодіжний клуб розвитку підбивав підсумки минулого року та планував майбутній.

Сьогодні, 29 грудня, активісти Хмельницького молодіжного клубу розвитку (далі ХМКР) розповіли, що зробили за рік та що планують у майбутньому 2018. Найбільшим досягненням року минулого називають презентований проект Молодіжного парку та ювілейний «Green Fest».

«У квітня вдалося провели воркшоп з архітекторами. За три дні вони напрацювали класний проект візуалізації Молодіжного парку. По парку розроблено два нових проекти землеустрою, які зараз розглядаються в Києві. Проблема в тому, що потрібно погодження двох організацій – Держгеокадастру і Національної агенції водних ресурсах. Вони не могли між собою узгодити хто має поставити підпис. Спільно із міською владою ми вирішили щоб цей процес пришвидшити, зробити нові проекти. Їх і мають розглянути», - розповідає Артур Кокаревич.

За його словами, до успішно реалізованих проектів ХМКР можна віднести проект «Бізнес інвестує у майбутнє», роботу із закладами освіти, заходи з енергоефективності.

«Ми відзняли фільм про енергоефективне місто, вдалося розробити карту енергоефективності бюджетних установ. Була передбачена робота із депутатським корпусом Хмельницької міськради. Але тут не все було так, як хотіли. Ми організували зустріч, були запрошені експерти. Натомість прийшло 8 учасників – 2 депутати та 6 помічників, а їх є 42. Або це людям не цікаво, або вони не розуміють, що це необхідно місту»,- додав Артур.

Плани на наступний рік у ХМКР теж великі й благородні. За словами керівника організації Степана Кушніра, мають на меті зайнятися соціальними стартапами.

«Соціальне підприємництво - новий напрямок діяльності наступного року. Створимо бізнес, який буде акумулювати ресурси на суспільні зміни, мета його буде вирішення якоїсь проблеми, а не заробляння грошей», - розповідає активіст.

Степан каже, що напрямок роботи над реалізацією Молодіжного парку не покинуть. Адже це те, що об’єднало їх у команду. Очікують, що на території пляжу зроблять громадську вбиральню відповідного до розробленого і презентованого проекту. На літо вже запланували «Green Fest», його бюджет має зрости майже вдвічі тому думають над запрошенням хедлайнерів - відомих гуртів.

«Хочемо створити Хмельницький енергетичний класт - така платформа комунікації, яка поєднує різні сторони зацікавлених у впровадженні тих чи інших заходів. Залишаємо за собою навчання молодих людей, роботу із навчальними закладами», - додає Степан.

За його словами, що у квітні ХМКР святкуватиме п’ятиріччя роботи. Має надію, що тоді буде обраний і новим головою організації, оскільки сам Степан має хоче переорієнтовувати свою діяльність.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую