ye-logo.v1.2

Якими досягненнями минулого року пишаються голови громад Хмельниччини

Суспільство 4050
Керівники громад переконані, крок за кроком можна зробити багато доброго
Керівники громад переконані, крок за кроком можна зробити багато доброго. Фото: garmonya.in.ua

Про досягнення за рік, що минає, розповіли голови об'єднаних територіальних громад

Городоцький міський голова Василь Підлісний розповів, що в цьому році вдалося вирішити ряд інфраструктурних проблем, зокрема освітлення вулиць, ремонт доріг, водопостачання.

«Ми активно співпрацювали з комунальними підприємствами. За цей рік було освітлено 33 вулиці, встановлено 320 ліхтарів. Вдалося замінити зношені мережі водопроводу протяжністю 6 км, провести капітальний ремонт напорного водогону від насосної станції на вулиці Інститутській до «Заготзерна», — розповів Василь Васильович.

Як повідомив міський голова, цього року по місту провели ямковий ремонт. Було закуплено щебінь для підсипання 45-ти вулиць. Більше півмільйона гривень було витрачено для будівництва тротуарів на вулицях Шевченка і Миру та стоянку для автомобілів.

«Допомагали мешканцям багатоповерхівок на вулицях Чкалова та Київській з ремонтом покриття, що було пошкоджене під час граду. Для комунальних підприємсв було закуплене обладнання та два трактори», — поділився здобутками міський голова.

Зараз міська рада розробляє проекти для будівництва двох водогонів та ще однієї насосної станції підйому води.

Василь Підлісний каже, акцент зробили на комунальне підприємство

«Головною проблемою на сьогодні є зношеність водогонів, тому вона потребує першочергового вирішення в наступному році. Для покращення роботи системи водовідведення плануємо спорудження очисних споруд та напірних колекторів. Крім того, ремонту потребує і центральна вулиця Городка. Плануємо вирішувати питання і з сільськими головами для поліпшення інфраструктури сіл, де також потрібно встановлювати водонапірні вежі, бурити свердловини та ремонтувати водогони», — поділився Василь Підлісний.

 

Василь Сидор — міський голова Славути головним пріоритетом назвав створення робочих місць та залучення інвестицій.

Василь Сидор звертає увагу на розвиток промисловості

«Для того, щоб місто розвивалося, потрібно створювати нові виробничі потужності промислових підприємств, забезпечувати людей робочими місцями з належною заробітною платою», — розповів міський голова. Одним із пріоритетних напрямків розвитку міста для Василя Богдановича є створення робочих місць та залучення інвестицій.
Протягом року активно проводились ремонтні роботи існуючих та будівництво нових доріг, зокрема підїзної дороги до міста і до індустріального парку.

У місті активно працюють комунальники: прибирають вулиці та двори міста, встановлюють дорожні знаки, контейнери для збору сміття.

Одним із головних досягнень у галузі освіти Василь Богданович називає її модернізацію.

Крім того, міський голова повідомив, що Славута активно долучається до практики Європейського Союзу. Нещодавно було відкрито перший в Україні мобільний Центр надання адміністративних послуг. У ЦНАПі надають близько 80 видів адмінпослуг. Завдяки цьому більше 8000 жителів Славутської громади, в тому числі пенсіонери та інваліди, отримають якісний доступ до адмінпослуг, не виїжджаючи зі свого населеного пункту.

«Є чимало досягнень, проте існує не менше проблемних питань, над якими потрібно працювати усією громадою», — поділився Василь Богданович.

В наступному році планують і надалі продовжувати створювати нові робочі місця та забезпечувати громадян гідною зарплатнею.

За словами очільника Китайгородської громади Кам'янець-Подільського району Юрія Безродного, за поточний рік їм вдалося втілити в життя майже все, що планували. Звісно, ще є кілька не до кінця вирішених питань, однак вони в процесі завершення.

Юрій Безродний зізнається, зробив майже все, що запланував

«Ми провели капітальний ремонт доріг та будинків культури в багатьох селах, закупили спеціалізовану техніку для комунального підприємства, добудували твердопаливну котельню в школі в селі Колодіївка, оскільки електричне опалення доволі дороговартісне, а у нас є чимало деревини, яку можна використати на дрова. Також ми провели систему опалення в Дерев'янській школі, встановили вуличне освітлення у багатьох населених пунктах, — ділиться здобутками Юрій Васильович. — Наразі основна наша проблема — це дороги, тому наступного року плануємо освоїти кошти для капітального ремонту під'їзних доріг до населених пунктів. Наразі готуємо проектно-кошторисну документацію для будівництва будинку культури в Колодіївці та модульних котелень у двох сільських школах».

Дізнавалися Надія ГЕЙЧУК та Леся БОРОВЕЦЬ. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую