ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

До роботи готові: “під ялинку” на Хмельниччині відкрили кілька корисних місць

Ангеліна Мовчан Суспільство 1807
Чемеровецький центр надання адмінпослуг поки єдиний, у якому обслуговуватимуть мешканців і громади, і району
Чемеровецький центр надання адмінпослуг поки єдиний, у якому обслуговуватимуть мешканців і громади, і району. Фото: Надані громадами

Для того, щоб вже у 2018 році мешканцям окремих громад було зручніше отримувати послуги, відкрили і ЦНАПи і ФАПи.

Одразу два центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) та один фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП) відкрили в переддень Ногового року.

26 грудня у селі Требухівці Меджибізької ОТГ відкрили ЦНАП, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти.

У центрі надання послуг обслуговуватимуть понад 8 000 жителів громади у форматі «єдиного вікна».

Допомогу в реконструкції приміщення та створенні центру, а також в оснащенні його меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Центр надаватиме мешканцям громади більше 80 видів адміністративних послуг, включно з найнеобхіднішими в ОТГ: реєстрація мешканців, реєстрація актів цивільного стану, реєстрація нерухомості, земельні, соціальні та пенсійні послуги. Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади.

Працівники центру пройшли цикл тренінгів, створених українськими та шведськими експертами спеціально для працівників ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах і готові якісно надавати послуги мешканцям.

Центр надаватиме мешканцям Меджибізької громади більше 80 видів адміністративних послуг,

29 грудня у Чемеровецькій об’єднанній громаді теж відкрили ЦНАП, але дещо інший, аніж у Меджибізькій. Тут відкрився об’єднанний центр у якому надаватимуть послуги не лише мешканцям громади, але й всього району.

Того ж дня, 29 грудня у селі Рудківці Новоушицького району відкрили фельдшерсько-акушерський пункт.

За словами голови об’єднаної Новоушицької громади Олега Московчука, місцеві мешканці зможуть отримувати якісну медичну допомогу 24 години на добу.

  

Нове приміщення ФАПу відповідає всім сучасним вимогам, що дасть можливість значно покращити, як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів пацієнтам. У новому приміщені виконані внутрішні роботи є система водовідведення, встановлено металопластикові вікна.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу