ye-logo.v1.2
31 Березня, 2020

Нарешті! Мер зізнався, які бажання хмельничан виконає цього року, а депутати – чого очікують

Суспільство 2330 1
Чого очікують в мерії від 2018 року?
Чого очікують в мерії від 2018 року?. Фото: автора

Традиційно, у новорічні дні, більшість людей аналізують прожитий рік, визначають наскільки він був вдалим, успішним, або ж навпаки.

Зазвичай, кажуть: рік був важким-легким-довгим, але нехай усе погане залишиться у минулому, а добре примножиться і перейде з нами у наступний. Ми запитали у депутатів Хмельницької міської ради, як вони працювали і чи вдалим для них видався 2017 і чого очікують від року Собаки?

Мер міста Олександр Симчишин зазначив, що рік був драйвовим і може заносити собі його у плюси.

“Звичайно, не все зробили із того, що запланували , але це означає, що маємо все це зробити у цьому році”, - зазначив мер.

Від 2018 року очікує, що… хмельничани будуть активніші, ніж торік. Ця активність, каже, має бути не у постах на Фейсбуці, чи коментарях під ними.

“Відповідальність людина має брати не тільки за свою квартиру, а за під’їзд, прибудинкову територію, дорогу тротуар… це все наше місто і ми всі його власники у рівних долях”, - каже Симчишин і додає, що готовий виконати деякі бажання хмельничан (які саме - дивіться у відео).

Депутати Богдан Міхняк, Юрій Вавринюк, Сергій Золотухін та інші зазначили, що рік “видався на славу добрим, насиченим, цікавим і продуктивним”. А від 2018 вони очікують, що розвиватиметься бізнес, який принесе у міську казну значно більші надходження, а відповідно, більше буде відремонтованих доріг, прибудинкових територій і інших важливих об’єктів.

Для Ірини Ковальчук, за її словами, рік був хорошим і в роботі і особисто. А головне, відзначає депутатка, було багато чого важливого започатковано.

Роком відкриттів став 2017 для депутата Ігоря Мельничука і важливим і продуктивним - для Віктора Паламарчука.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Натомість міські чиновники, які відповідають за культуру, медицину і спорт в місті, а також представники Духовної ради, були більш конкретними у своїх підсумках року і поділилися точними досягненнями і планами.

Детальніші розповіді яким був 2017 рік і чого очікують міські обранці та чиновники від 2018 - дивіться у відеоопитуванні.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую