ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Новорічні фотозони: де зробити святкове фото у Хмельницькому

Суспільство 2783
Новорічні фотозони: де зробити святкове фото у Хмельницькому
Новорічні фотозони: де зробити святкове фото у Хмельницькому. Фото: Артема Баландіна

Ми зібрали найкращі місця, де хмельничани можуть зробити яскраві новорічні фото.

Новорічно-різдвяні свята - це чи не найбільш атмосферний час у році, який хочеться залишити в пам’яті надовго. Для того, щоб хмельничани змогли це зробити, у місті створили декілька святкових фотозон, де в затишній атмосфері з найближчими людьми, друзями чи знайомими можна зафіксувати найкращі миті життя. І кожна з фотозон по-своєму особлива.

Отож, якщо вам немає де сфотографуватися, шукайте новорічний настрій у центі міста. Саме там знаходяться найпопулярніші фотозони для прекрасного атмосферного фото.

До прикладу, перша з них знаходиться поблизу підземного переходу на Кам'янецькій. Яскраву фотозону у вигляді велетенського серця встановили напередодні свят. Поруч біля серця розмістилися ведмідь та заєць. Ще декілька фотозон можна знайти на площі біля кінотеатру Шевченка. Там розмістилася головна ялинка міста, яка і є основним фоном для фото. Також на площі можна сфотографуватися у санчатах з оленями, сніговиками та янголами. Ще одне місце для світлини фотозона «Я люблю Хмельницький», яка з’явилася у місті нещодавно.

Отож, не втрачайте нагоди, поринути в казково-зимовий світ, на фоні неймовірних пейзажів. Адже, найкращий подарунок на свята це - згадка про світлі відчуття, відображені на фото.

Більше місць для гарних світлин пропонуємо переглянути на відео: 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую