ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

П’ятьох хмельничан за добу «обчистили» кишенькові крадії

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 625
За минулу добу в обласному центрі на гачок до злодіїв потрапило 5 пересічних громадян
За минулу добу в обласному центрі на гачок до злодіїв потрапило 5 пересічних громадян. Фото: www.t-online.de

Крали мобільні телефони, гаманці та гроші.

За минулу добу в обласному центрі на гачок до злодіїв потрапило 5 пересічних громадян. Як повідомляють у Хмельницькому відділі поліці, у більшості випадків мобільні телефони, гаманці та грошові кошти крадії непомітно витягують із зовнішніх кишень одягу чи сумок.

«8 січня в торгівельному центрі по вулиці Кам'янецькій, таємно шляхом вільного доступу викрали мобільний телефон "Мейзу" в 15-річного місцевого жителя. Приблизно у той же час у торгівельному ценрті на вулиці Степана Бандери, з кишені куртки викрали мобільний телефон "Самсунг Гелексі С5", який належить 38-річному місцевому жителю», - додають поліцейські.

А в ніч з 8 січня на 9 січня в одному із барів по вулиці Проскурівській зі столику викрали мобільний телефон "Самсунг С5" 25-річного чоловіка. Пообіді 9 січня під час проїзду в громадському транспорті по вулиці Камянецькій, невстановлена особа викрала мобільний телефон "Нокіа" у 67-річної хмельничанки.

Вечері того ж дня по вулиці Проскурівській, в одній із піцерій, викрали сумку 18-річного місцевого жителя, в якій знаходився гаманець із грошими, банківські картки, особисті документи.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу