ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

У міграційній службі пояснили чи потрібно вдруге подавати документи на закордонний паспорт

Маргарита ЧУБА Суспільство 1429
Заміна сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна” не вплине на подачу документів.
Заміна сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна” не вплине на подачу документів.. Фото: автора

Заміна сертифікатів на Поліграфкомбінаті "Україна” не вплине на подачу документів.

Державна міграційна служба України попереджає громадян про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов'язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Розпочато планову заміну сертифікатів на Поліграфкомбінаті "Україна”, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою", - йдеться у зверненні.

Дані будуть відвантажувати протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися раніше. Як розповіла прес-секретар Державної міграційної служби у Хмельницькій області Лілія Квятковська, подолян зміни не торкнуться, а затримка у видачі закордонних паспортів є по всій території України, бо підрозділів міграційної служби є багато, а поліграфкомбінат — один. 

"Так, на Поліграфкомбінаті "Україна" проходить планова заміна сертифікатів, але це стосується лише поліграфкомбінату. Людям не варто хвилюватися. Ніякої повторної подачі будь-яких документів не буде. Ніхто не буде двічі викликати людей, щоб вони заново подавали дані. Все, що потрібно — це один раз прийти до міграційної служби та подати документи для отримання адміністративної послуги", - зазначає Лілія Квятковська.

Окремо у міграційній службі повідомили, що у січні 2018 року на Поліграфкомбінаті "Україна" заплановано запуск додаткової лінії персоналізації паспортів, завдяки чому протягом найближчих місяців поступово відновиться планова видача закордонних паспортів терміном до 7 або 20 робочих днів, залежно від суми оплаченого адміністративного збору.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята