ye-logo.v1.2

Які споруди зникнуть з хмельницького парку імені Чекмана

Суспільство 11944

До 15 лютого з нього мають прибрати не лише «Простоквашино», а й «5D кіно».

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення «Про демонтаж тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності». Воно стосується тих споруд, які розміщені в парку імені Михайла Чекмана. Але не всіх.

За словами начальника управління торгівлі Руслани Сідлецької, демонтувати мають лише ті, з власниками яких не укладені договори. «Деякі в переліку вказані, як літні майданчики, але насправді, то павільйони», - зауважила Руслана Сигізмундівна.

У рішенні є доручення комунальному підприємству «Хмельницькбудзамовник» в присутності представників управління архітектури та містобудування, управління екології та контролю за благоустроєм міста, управління житлово-комунального господарства, провести демонтаж до 15 лютого. «У разі, якщо розмір, конфігурація, тощо тимчасової споруди не дозволяє провести демонтаж та евакуацію в цілісному стані, здійснювати їх розділення на конструктивні елементи», - йдеться в рішенні.

Перелік усіх споруд, які мають демонтувати

Отож, що ж має зникнути з парку. До прикладу, комплекс відпочинку «Простоквашино», який налічує 8 альтанок. Не повинно бути в парку і «5D кіно». «Воно простояло весь 2017 рік у парку, а угоди не було, - пояснив начальник управління житлово-комунального господарства міста Василь Новачок. – Зв’язатися з власником, щоб підписати договір, не вдалося».

Маэ зникнути і кінотеатр.

До речі, у рішенні виконкому є ще доручення міському відділу поліції: «забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую