ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

Підприємство з Кам’янця сплатить до бюджету півмільйона гривень збитків, – Облпрокуратура

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 719
У Кам'янці підприємство не сплачує оренду роками
У Кам'янці підприємство не сплачує оренду роками. Фото: antikor.com.ua

Власники використовували землю без правовстановлюючих документів.

На Хмельниччині прокуратура вимагає сплати до бюджету півмільйона гривень збитків, завданих використанням землі без правовстановлюючих документів.

Як повідомили у прес-службі облпрокуратури, що ще у 2012 році одне із підприємств стало власником будівель і споруд частини виробничого комплексу у Кам'янці-Подільському.

Рішенням міської ради власнику нерухомості затверджено технічну документацію із землеустрою та на землекористувача покладено обов’язок упродовж місяця укласти договір оренди ділянки.

Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, з того часу правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею більше 18 тис. кв. м, так і не оформлені.

У зв’язку із цим, ділянка використовується безоплатно, а бюджет територіальної громади недотримує значні кошти.
«Тому відповідною комісією обраховано збитки, завдані використанням землі, які суб’єкт господарювання добровільно відшкодувати відмовився. Вказане стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді», - розповідають в облпрокуратурі.

Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків для прес-служби, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із недобросовісного землекористувача на користь міської ради 532 тисяч гривень збитків.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському забудовника через суд зобов’яжуть сплатити майже пів мільйона гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую