ye-logo.v1.2

Хмельницькі правоохоронці розповіли, як не стати жертвою грабіжника

Суспільство 1515
Хмельницькі копи радять як вберегтися від грабежів.
Хмельницькі копи радять як вберегтися від грабежів.. Фото: uzhgorod.net.ua

Поліцейські радять дотримуватись елементарних правил безпеки.

У Хмельницькому почастішали випадки грабежів на вулиці. З початку року в обласному центрі зареєстровано вже 11 випадків. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницького відділу поліції.

За інформацією правоохоронців, за минулий 2017 рік у Хмельницькому скоєно 105 пограбувань (за 12 місяців 2016 року жертвами грабежів стали 132 особи), з них 63 залишаються нерозкритими.

"Переважна більшість грабежів, що залишаються нерозкритими, вчинено у відношенні осіб, які перебували на вулицях чи в інших громадських місцях, поверталися додому з розважальних закладів в стані алкогольного сп’яніння та надалі не можуть вказати конкретне місце пограбування, кількість осіб, їх прикмети", - зазначають правоохоронці.

З метою попередження грабежів поліцейські інформують жителів Хмельниччини як вберегтися від грабежів.

"Типовими місцями грабежів є: відкрита місцевість - вулиця, транспорт (залізничний, автомобільний тощо) та інші місця. В останній час напади на потерпілих почастішали в громадських місцях, у дворах та під'їздах. Вибір злочинцями місця вчинення діяння залежить від ряду факторів: предмета злочину, можливості швидко заволодіти майном та втекти з місця події, освітленості, малолюдності, захищеності об'єкта, часу доби тощо", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці зазначають, що вуличні грабежі, переважно вчиняються у вечірній та нічний період доби. Це обумовлено малолюдністю громадських місць і відсутністю очевидців.

За інформацією Хмельницького відділу поліції, у категорію потерпілих, як правило, потрапляють люди похилого віку, жінки, підлітки, особи, які перебувають у нетверезому стані та група населення, яка не може надати злочинцям активного опору.

Перш за все поліцейські радять ходити освітленими, людними вулицями, уникати темних чи мало освітлених і безлюдних дворів, скверів та провулків.

"Гроші краще носити у внутрішній кишені одягу, ювелірні прикраси ховати під одяг або взагалі залишати вдома, Щоб уникнути неприємностей, не перераховуйте гроші на вулиці, а також слідкуйте за тим, щоб під час зняття коштів з банкомата, за вами не спостерігали", - додають правоохоронці.

У прес-службі хмельницького відділу поліції кажуть, якщо на вас напали в ліфті, намагайтеся натиснути кнопку «виклик диспетчера»: комунальники мають можливість визначити місце знаходження ліфта та викликати поліцію.

Читайте також: вчора в обласному центрі сталося 8 крадіжок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую