ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

На правах реклами Швидкість зведення комплексу «Спорт-сіті» вражає

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1222

У Хмельницькому триває будівництво комплексу «Спорт-сіті»

Перемоги в судах, підкріплені неподанням апеляції, остаточно затвердили правоту і законність дій забудовника.

Швидкість зведення комплексу «Спорт-сіті» вражає. А, враховуючи той факт, що вона напряму залежить від кількості клієнтів, що стають власниками квадратних метрів, то ця швидкість стає вдвічі ціннішою. Наближаючи довгоочікуваний момент появи в нашому місті унікального об’єкту, що поєднує в собі житлову, комерційну, спортивну та рекреаційну складові. І все за найновітнішими стандартами будівництва в світі. Який поступово переходить до парадигми, в якій місце проживання людини, її робота та зона відпочинку знаходяться в декількох кроках один від одного. Все це і передбачає «Спорт-сіті».

Крім житлової забудови це ще й десятки тисяч квадратних метрів комерційних і торгових площ, багаторівневий паркінг, спортивний комплекс із залом для ігрових видів спорту та всією необхідною інфраструктурою для спортивних занять як професіоналів, так і любителів.

Окремо заслуговує уваги власна ініціатива забудовника з облаштування парково-прогулянкової зони навколо об’єкту. За рахунок забудовника чагарники і замулений водовідвідний канал перетворяться на справжню зелену оазу в самому центрі нашого міста.

Забудовник «Спорт-сіті», компанія «SKGroup», навіть у тій ситуації, в якій опинилась наша країна, намагається постійно вносити позитив у життя нашого міста. І в міру власних можливостей впливає на його розвиток не тільки створенням сотень робочих місць та сплачуючи податки. Так, і ще однією перемогою стала започаткована компанією акція із забезпечення житлом наших військових-учасників АТО. Майже рік пішло на її втілення, щоб перед новорічними святами десять родин хмельницьких атовців отримали сертифікати на нові квартири.

В 2018 році в забудовників «Спорт-сіті» не менше планів на нові перемоги. Однією з яких, очевидно, буде захід у Хмельницький, завдяки будівництву комплексу такого рівня, мегапопулярних у світі брендів, що іще ніколи не були представлені в нашому місті. Імена компаній поки що тримаються в секреті, щоб не зіпсувати хмельничанам сюрприз.

Отак крок за кроком, перемога за перемогою, з кожним днем росте комплекс «Спорт-сіті» і, ніби співаючи усім хмельничанам - Don't worry, be happy!

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята