ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Названо тих, хто може погрожувати хмельничанам викрасти їхніх дітей зі школи

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 6561 3
Дирекція і поліцейські запевняють, що панікувати не потрібно. Дітям нічого не загрожує
Дирекція і поліцейські запевняють, що панікувати не потрібно. Дітям нічого не загрожує. Фото: www.5.ua

Наразі ніхто не постраждав.

Уже кілька днів у соціальних мережах ширяться дописи із погрозами, які начебто надсилають батькам і учням хмельницької ЗОШ№25. У повідомленнях йдеться про те, що люди іншої національності почнуть викрадати дітей, якщо прибиральниця навчального закладу не поверне гроші. Цитуємо (орфографія та стилістика повідомлення збережені):

«Сьогодні якісь Хачики приїжджали до 25 школи м.Хмельницьк. У них є списки усіх учнів цієї школи, адреси усіх учнів. Я вирішив подзвонити до них і дізнатися чого вони телефонували моїй дитині? Проте як тільки піднялась слухавка чоловік одразу назвав моє ім’я і адресу. Сказав, якщо прибиральниця цієї школи не поверне гроші то вони з братами будуть щодня викрадати зі школи по одній дитині», - йдеться у дописі дослівно.

Як пояснив директор ЗОШ №25 Іван Душкевич, сьогодні, 1 лютого, у школі працювала поліція. Виявилось, колекторська фірма таким чином намагається «вибити» гроші із працівниці школи.

Копія допису, який розповсюджують у соцмережах

«Була поліція, працюємо, заспокоюємо батьків, дітей. Працівник взяла мікрокредит, вчасно не повернула. Колекторська фірма таким чином здійснює психологічний тиск через колектив, працівників, нажаль через дітей та батьків. З досвіду, усі кажуть, що далі погроз справа не дійде. Нічого не було, ні викрадень, ніхто не приїжджав. Забезпечуємо безпеку», - каже Іван Григорович.

Додає, що в людини, яка брала кредит були складні життєві обставини. Сьогодні і він, і батьки звернулися із заявою до поліції.

«Працівники ювенальної поліції працювали біля школи упродовж трьох днів. Людей іншої національності біля навчального закладу не було. Є факти погроз дітям. Директор написав заяву до поліції, відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 ККУ «Хуліганство». Триває досудове розслідування. Поки перевіряються всі факти. Поліцейські чергують біля школи», - розповідає речниця Хмельницького відділу поліції Світлана Свідерська.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Александр 02.02.2018 09:15

Пообрізати тим колекторам яйця без наркозу і повивішувати на гіляках. Знайшли дибіли яким чином гроші вибивати.

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята