ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У Хмельницькому почастішали вуличні грабежі

Маргарита ЧУБА Суспільство 1803 1
У Хмельницькому знову грабежі.
У Хмельницькому знову грабежі.. Фото: vilne.org.ua

Грабіжники "полювали" на гроші та мобільні телефони.

За вихідні, у Хмельницькому було зафіксовано 7 випадків вуличних грабежів. Про це повідомляє Хмельницький відділ поліції.

Перший грабіж стався, 2 лютого, близько 02.20 години по вулиці Проскурівській. Там неподалік одного із місцевих нічних закладів, невстановлені особи відкрито із застосуванням фізичного насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я, заволоділи мобільний телефон «Асус» та грошима в сумі 600 гривень, які належать 21-річному, місцевому жителю.

Тієї ж ночі, 2 лютого, близько 20.00 години по вулиці Річковій, грабіжник відкрито, без застосування фізичного насильства, викрав сумку у 27-річної, місцевої жительки, в якій знаходився мобільний телефон "Іксперія Редмі", банківська картка "Ощадбанк", гаманець із грошовими коштами в сумі 300 гривень та паспорт громадянина України.

Ще один грабіж стався, 3 лютого, близько 17.30 години по вул. С.Бандери. Там злодії відкрито заволоділи мобільним телефоном марки "Ейч Ті Сі" у неповнолітнього 13-річного місцевого жителя.

Другий випадок стався того ж вечора близько 20.10 години по проспекту Миру в дворі будинку. Там крадій відкрито заволодів жіночою сумкою в якій знаходилися паспорт громадянина України, ключі від квартири, патент на підприємницьку діяльність та грошові кошти в сумі 800 гривень, що належать 54-річній місцевій жительці.

Згодом, по тій же вулиці, 3 лютого, близько 20.50 години із застосуванням насильства крадії відкрито заволоділи мобільним телефоном марки "Мейзу", що належать 39-річному місцевому жителю.

Ще один грабіж стався, 3 лютого, близько 22.30 години на тій же вулиці, по проспекту Миру, поблизу магазину "Принцип". Там із застосуванням насильства, злодії відкрито заволоділи мобільним телефоном марки "Мейзу", що належать 21-річному місцевому жителю.

А 4 лютого, близько 06.00 години по провулку Чорновола, грабіжники відкрито із застосуванням фізичного насильства, заволоділи мобільним телефон «Самсунг» білого кольору, що належать 32-річному місцевому жителю.

Хмельницькі поліцейські нагадують та рекомендують громадянам дотримуватися кількох простих правил, щоб уберегтися від протиправних посягань:
1. Повертаючись додому у вечірній та нічний час, намагайтеся йти по освітлених та багатолюдних вулицях;
2. У пізній час краще ходити там, де більше транспорту і перехожих;
3. Якщо особа, яка наближається до вас, здається вам підозрілою – перейдіть на інший бік вулиці, адже від раптового нападу вберегтися надзвичайно важко;
4. Якщо у безлюдному місці ви натрапили на групу молодиків і бачите, що ті шукають «приводу», щоб зачепити вас, не реагуйте на їх провокації;
5. Якщо ви пізно повертаєтесь додому з роботи чи ввечері гуляєте містом, краще взагалі не одягайте прикраси чи зніміть їх, щоб не привертати до себе увагу;
6. Сумку краще носити на ремінці через плече, притискаючи до тіла; сідаючи у таксі чи випадковий автомобіль, зверніть увагу на його номерний знак;
7. Не показуйте водієві, що у вашому гаманці є значна сума грошей;
8. Повертаючись додому дуже пізно, попросіть родичів чи знайомих зустріти вас.
9. Якщо ж ви розумієте, що не маєте сил чинити опір, краще віддайте те, що у вас вимагають. Так ви збережете не тільки своє здоров'я, а й власне життя.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята