ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

В обласному центрі зайнятості більша половина вакансій із зарплатою до 4 тисяч гривень

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1199
За рік до обласного центру зайнятості звернулось понад 40 тисяч осіб
За рік до обласного центру зайнятості звернулось понад 40 тисяч осіб. Фото: з архіву

Допомога по безробіттю від 2,5 тисяч гривень.

У грудні 2017 року на одну вакансію в обласному центрі зайнятості претендувало в середньому 10 безробітних. Як повідомив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня, в кінці 2016 на початку 2017 року на одну вакансію було 28 осіб.

«Станом на 1 січня ми мали 2,5 тисяч «живих» вакансій. Середній розмір зарплати за грудень по всіх вакансіях становив 4,2 тисяч гривень. Це не сильно стимулює людину іти працювати, оскільки середній розмір допомоги по безробіттю понад 2,5 тисяч гривень. Різниця не така велика. До того ж, в нас 74% вакансій було з оплатою праці трохи вище мінімальної зарплати – від 3,7 до 4 тисяч гривень», - додав Сергій Сергійович.

За його словами, минулого року найбільшу зарплату пропонували роботодавці Старокостянтинівського району – 5 тисяч гривень, Полонського району – 4,7 тисячі гривень, у Нетішині та Хмельницькому - 4,5 тисячі гривень. Найменше роботодавці платять медичним сестрам, страховим агентам, вчителям, підсобним робітникам.

«14 тисяч гривень минулого року пропонували фахівцям з фізичної реабілітації, 13,3 тисячі гривень керівнику апарату, 12,2 тисячі гривень машиністу-оператору навантажувальної машини, грейдеристу, 10 тисяч гривень директору з маркетингу, 8 тисяч гривень геодезисту, 7 тисяч гривень завідувачу архіву», - розповів директор.

За даними сайту «Є» упродовж грудня-січня у розділі «Оголошення» найчастіше шукають вакансії швачки, прибиральниці, водія, продавця. Найпопулярнішими запити на jobs.km.ua були вакансії у сфері торгівлі (пропонували зарплату від 4 до 17 тисяч гривень) послуг (від 5 до 6 тисяч гривень), спеціалістів(від 5,8 до 6,3 тисячі гривень)
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую