ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

У прикордонній академії вивчатимуть закордонний досвід

Маргарита ЧУБА Суспільство 1619
У прикордонній академії розпочався новий навчальний семестр.
У прикордонній академії розпочався новий навчальний семестр.. Фото: надане прес-службою академії

Також у навчальному закладі реформують систему роботи з персоналом.

Учора, 6 лютого, в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулось розширене засідання вченої ради академії на якому керівництво підбило підсумки минулого семестру та намітило плани на наступний. У планах академії на новий семестр реформувати систему по роботі з персоналом, впровадити інноваційні методи підготовки офіцерів-прикордонників, збільшити кількість платних місць для студентів, підвищити вартість за навчання (для цивільних), наростити технічне забезпечення. 

У прикордонній академії підбили підсумким навчального процесу 2017 року. Фото: надане прес-службою академії

«Упродовж року основні зусилля спрямовувались на нарощення щільності охорони, удосконалення структури відомства, реформування мобільних сил та резервів, технічне переоснащення та формування прикордонника-професіонала. Створено Донецько-Луганське регіональне управління та Лисичанський прикордонний загін, розпочато реорганізацію відділів прикордонної служби», - зазначив у своєму виступі директор Департаменту особового складу Микола Маланчій.

Також Микола Маланчій зауважив, що основними загрозами у прикордонній сфері залишаються форми й способи гібридної війни, адже агресор застосовує їх й поза межами окупованих територій.

«Зокрема, у жовтні 2017 року на контрольованій ділянці кордону з Росією на фугасі підірвались і загинули 2 наших військовослужбовці. Загалом за 4 роки війни загинуло 69 прикордонників, 429 – дістали поранення, 5 – вважаються зниклими безвісти», – поділився директор Департаменту особового складу.

На засіданні поділилися планами на наступний семестр. Фото: надане прес-службою академії

За словами Олега Шинкарука, у цьому році у навчальний процес запроваджуватимуть позитивний закордонний досвід підготовки фахівців, новітні технології навчання та інше. 

  

Також на засіданні вручили державні нагороди, згідно з указами Президента. Фото: надане прес-службою академії

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео