ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

На правах реклами У Хмельницькому стартував соціальний проект «Стоп Наркоманії» від Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч»

Суспільство 2719

Соціальна ініціатива «Стоп наркоманії» від благодійного фонду «Ми поруч» насамперед спрямована на пропаганду здорового способу життя серед молоді та навчання батьків, як вберегти свої дітей від наркотиків.

Ініціатори передбачають три головних мети проекту: знизити інтерес підростаючого покоління до наркотиків, формувати свідоме ставлення підлітків до власного здоров’я та статевого життя, провести профілактику захворювань на СНІД.

У рамках проекту серед навчальних закладів міста відбудеться ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів. Вони передбачають презентацію навчального фільму «Скажи наркотикам – НІ» та діалогу із запрошеними гостями. Про наслідки вживання цих небезпечних речовин підліткам та їхнім батькам розповідатимуть з перших уст колишній наркозалежний, лікар-нарколог та представник поліції. Окрім того, чемпіон світу з кікбоксингу на власному прикладі пояснить підліткам, чому важливо вести здоровий спосіб життя.

Перший захід у рамках соціального проекту відбувся у стінах Хмельницької ЗОШ №21. Загалом такі зустрічі планують провести у десяти навчальних закладах міста. Після чого, розповідають організатори, географію проекту планують розширити на терени Хмельницького та Волочиського районів.

«Досягнути успіхів у різних сферах життєдіяльності, здобути матеріальний добробут, побудувати міцну сім’ю – всі ці прості цінності вимагають тверезого погляду на життя та здорового глузду. Донести цей меседж до підростаючого покоління – це і є головна мета нашого проекту, а саме виховувати здорову, без шкідливих звичок, успішну, а головне свідому молодь. Робота із молодим поколінням – одне із пріоритетних завдань нашого Благодійного фону «Ми поруч».

Ми розуміємо, що сьогодні важливо чимало уваги приділяти дітям та підліткам, адже саме від них залежить майбутнє держави. Сподіваємося, соціальний проект «Стоп наркоманії» зможе наштовхнути на правильні роздуми не лише дітей, а й їхніх батьків», - зауважив Сергій Ковальчук - помічник народного депутата України Сергія Лабазюка.

Проблема наркоманії серед підлітків та молоді хвилює все людство вже не один десяток років. Незаконний обіг наркотичних засобів і легкий доступ до різних психотропних речовин, становлять серйозну загрозу здоров'ю населення, економічному процвітанню і національній безпеці нашої країни в цілому. Про це сьогодні свідчать невтішна статистика наркоманії серед молоді. Кожен четвертий український школяр хоча б раз в житті пробував наркотики, а не рідно одиночним випадком це не закінчується. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую