ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Рух автобусу №22 «Катіон – Сілістра» знову змінено

Суспільство 3028
Від сьогодні, 13 лютого, рух автобусного маршруту №22 знову змінено
Від сьогодні, 13 лютого, рух автобусного маршруту №22 знову змінено. Фото: з архіву

На це повпливали самі хмельничани.

Лише два тижні тому в управлінні транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради встановили нову схему руху для автобусного маршруту № 22 «Катіон – Сілістра», а вже сьогодні, 13 лютого, її знову оновили.

Причина змін – велика кількість звернень від хмельничан, які користувалися даним автобусом і звикли доїжджати ним до Озерної, а не до Сілістри.

«До нас поступило багато письмових звернень від мешканців вулиці Зарічанської, проспекту Миру та вулиці Панаса Мирного. Хмельничани просили повернути колишній маршрут цього автобуса, адже на рейс виходив великогабаритний транспорт, який досить зручний для людей з обмеженими можливостями та мам з візочками», - розповідає виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв' язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев.

Отже, від сьогодні автобусний маршрут № 22 продовжено до кінцевої зупинки мікрорайону Озерна і курсуватиме наступними вулицями:

З кінцевої «Катіон»: через Львівське шосе, вул. Толстого, вул. Кам’янецьку, вул. Бандери, вул. Зарічанську, Старокостянтинівське шосе, просп. Миру, вул. П. Мирного до кінцевої зупинки «Озерна»;

З кінцевої зупинки «Озерна»: через вул. П. Мирного, просп. Миру, Старокостянтинівське шосе, вул. Зарічанську, вул. Бандери, вул. Кам’янецьку, вул. Інститутську, вул. Молодіжну, вул. Тернопільську до кінцевої зупинки «Катіон».

Оновлений розклад руху розміщено тут.

До речі, сьогодні на вулицях Хмельницького з’явився ще один автобусний маршрут №61, на який виїхали 4 великогабаритних автобусів.

Читайте також: На транспортних зупинках Хмельницького можуть з’явитися таблички із розкладами руху автобусів та маршруток.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую