ye-logo.v1.2

На правах реклами Мар’янівські футзалісти кращі в Хмельницькому районі

Суспільство 1078

На перемогу претендували п’ять сіл

Вже четвертий рік поспіль населені пункти Хмельницького району змагаються у футзалі. Так, цьогоріч на перемогу претендували п’ять сіл - Мар’янівка, Олешин, Гвардійське, Пирогівці та Пархомівці. Загалом, вісім збірних, де грали як хлопчики, так і дівчата, у двох вікових категоріях.

Пропагувати здоровий спосіб життя та згуртувати молодь з різних куточків району – головне завдання змагань, які уже традиційно проходять у цю пору. Футзальний турнір вчетверте організовують за сприяння народного депутата України – Сергія Лабазюка.

«Організацією таких спортивних змагань ми хочемо показати вам, що сьогодні є різні альтернативні види здорового відпочинку. Адже, сидіти на лавочках із сигарками та алкогольними напоями - вже давно залишилося в минулому. Сьогодні у моді – активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Саме спорт вчить нас боротися, йти до мети та досягати перемоги. Сьогодні тут не буде переможців і переможених, адже головна перемога – це перемога над самим собою.

Хочу сказати, що здорова молодь – це запорука успішного майбутнього країни. Адже, найбільшим багатством для держави є здоров’я кожної людини, в формуванні і збереженні якого фізична культура і спорт грає головну роль», - звернувся Сергій Лабазюк до учасників у ході відкриття змагань.

У фіналі серед молодших учасників зійшлися команди сіл Пархомівці та Мар’янівка. У ході запеклого двобою - фортуна таки була на стороні останніх.

А ось серед старших за долю золотих нагород зіграли гравці з Олешина та Мар’янівки. Зрештою, гравці старшої вікової із Мар’янівки повторили результат своїх молодших колег і підтвердили безперечну першість своєї збірної у змаганнях.

Всі команди, що зайняли призові місця отримали нагороди від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Наступного року, запевняють організатори, збірні району об’єднають знову, вже у п’ятому ювілейному турнірі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую