ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Понад 35 тисяч мешканців Славути можуть лишитися без водопостачання

Суспільство 1582
Міський водоканал отримав попередження про припинення енергопостачання
Міський водоканал отримав попередження про припинення енергопостачання. Фото: з архіву

Місцевий водоканал можуть відключити за борг перед енергопостачальником.

Днями Славутський РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» направив на адресу КП «Славутське УВКГ» попередження про припинення постачання електроенергії, що може призвести до повного припинення водопостачання міста.

Причиною для відключення є заборгованість комунального підприємства за спожиту електрику на суму майже 2 мільйонів гривень. Про це повідомляють на сайті Славутської міської ради.

Разом з тим, на початок року не відшкодували РЕМу різницю між встановленими тарифами та повною фактичною собівартістю послуг водопостачання та водовідведення більш як на 8 мільйонів гривень.

Крім того, на початок лютого не перераховані субвенції з держбюджету на відшкодування пільг та субсидій енергетикам за надані послуги з водопостачання та водовідведення на 2,3 мільйона гривень.

«Комунальне підприємство неодноразово направляло листи до Прем'єр-міністра України, міністру фінансів України, міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, керівництву області з проханням вжити заходів щодо повного невідкладного фінансування відшкодування пільг та субсидій за комунальні послуги для Славутського водопостачальника», - повідомляють на сайті міськради.

Наразі, крайніми у цьому замкненому колі стали КП "Славутське УВКГ" та мешканці міста, які можуть залишитися без води та опинитися під реальною загрозою своєму життю і здоров'ю.

Читайте також: В управлінні статистики порахували борги подолян за комунальні послуги.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую