ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

У Хмельницькому шукають фірму, яка організує збір пластикових пляшок

Суспільство 2054
Наразі в місті стоїть 62 контейнери «Спецкомунтрансу» для збору пластика, але вони ледве заповнюються
Наразі в місті стоїть 62 контейнери «Спецкомунтрансу» для збору пластика, але вони ледве заповнюються. Фото: Вадима Василишина

Окрім збору пластику, переможець конкурсу повинен вести ще й просвітницьку роботу в школах.

Про те, що з початку 2018 року українці муситимуть сортувати сміття, мабуть, чув уже кожен громадянин нашої держави.

В обласному центрі Закон «Про відходи» починає потроху впроваджуватися. Вчора, 19 лютого Управління ЖКГ міської ради оголосило конкурс на надання послуг з організації збору та вивезення ПЕТ-пляшки у місті Хмельницькому.

Начальник управління ЖКГ Василь Новачок каже, що офіційно претендентів ще не має, але були усні переговори з двома місцевими фірмами, які не проти зайнятися цією справою.

Вимоги до переможця конкурсу чималі – потрібно до вересня поставити у місті не менше 150 контейнерів для збору ПЕТ-пляшки та організувати вивіз сміття власними чи орендованими вантажними автомобілями. Окрім цього, місцева влада хоче зобов’язати фірму-переможця вести просвітницьку роботу з сортування сміття у школах міста та встановити там баки для сортування.

«Основним визначальним фактором буде можливість сплачувати оренду КП «Спецкомунтранс» за користування їхніми майданчиками. Тобто є основні вимоги, які повинні бути виконані, а далі хто дасть більше коштів за оренду місця під контейнер – той і переможе», - каже Василь Пилипович.

Наразі в місті стоїть 62 контейнери «Спецкомунтрансу» для збору пластика, але вони ледве заповнюються. «Ці баки наповняються дуже повільно, адже є багато охочих, які перебирають це сміття і велику кількість пляшок просто забирають. Якби цього не було, цих баків було б мало на наше міста», - каже начальник відділу збуту послуг КП «Спецкомунтранс» Олександр Фурман.

 Читайте також: Кам’янчани вправно виконують закон про сортування сміття.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую