ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Стало відомо, коли школярі Хмельницького знову сядуть за парти

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3409
Наразі 39 шкіл обласного центру закриті на карантин
Наразі 39 шкіл обласного центру закриті на карантин. Фото: sciencenordic.com

Кількість хворих дітей в обласному центрі і досі висока.

Другий тиждень поспіль школярі обласного центру перебувають на вимушених канікулах, через значну кількість хворих на грип та ГРВІ.

На початку тижня обмежувальні заходи у школах продовжили до сьогодні. Однак, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради за вказівками епідеміологів області та за рекомендаціями Управління охорони здоров’я, продовжив карантин у школах до п’ятниці, 23 лютого.

«Обмежувальні заходи в усіх 39 школах обласного центру продовжені. Вихід на навчання в понеділок, 26 лютого 2018 року», - повідомив головний освітянин міста Роман Миколаїв.

В управлінні охорони здоров’я повідомили, що на продовження карантину змушені були піти, адже кількість хворих дітей і досі висока.

«Ми аналізуємо звернення до сімейних лікарів, моніторимо стан наповненості інфекційної лікарні. Статистика по захворюваності є невтішна – обласний центр лише на 3 % нижче епідпорогу. Щоб не допустити епідемії, ми вирішили, що школярі цей тиждень перебуватимуть вдома», - розповів Борис Ткач, начальник міського управління охорони здоров'я.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео