ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 971
У бюджеті Пенсійного фонду передбачено 7,8 мільярдів гривень для підвищення військових пенсій
У бюджеті Пенсійного фонду передбачено 7,8 мільярдів гривень для підвищення військових пенсій. Фото: b24.te.ua

Підвищені пенсії мають отримати майже 498 тисяч осіб.

Пенсійний фонд з другої половини березня розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень, повідомляє Урядовий портал.

Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу - Міноборони, МВС та інші. Пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду.

"Пенсії будуть підвищуватись поетапно. На першому етапі, починаючи з 1 січня 2018 року, пенсії для військовослужбовців підвищаться в середньому на 1500 гривень. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть в середньому ще на 750 гривень. І з 1 січня 2020 року – ще в середньому на 750 гривень. Таким чином за два роки військові пенсії зростуть приблизно удвічі. Зараз середня пенсія військових складає 2898,41 гривень", - йдеться у повідомлені.

Загалом пенсії будуть переглянуті для 12 силових відомств. Підвищені пенсії мають отримати майже 498 тисяч осіб. У бюджеті Пенсійного фонду передбачено 7,8 мільярдів гривень для підвищення військових пенсій.

Нагадаємо, в півтора місяця тому, пенсіонери-силовики Хмельннини вимагали перерахунку пенсій. Мітингувальники підготували колективне звернення з вимогами до голови ОДА, щоб він переадресував його Президенту та перекрили дорогу.

Читайте також: Майже 30 мільйонів гривень субвенції держбюджету пішло на придбання квартир для військових.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую