ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

На ринок ремонту доріг в області зайшов новий учасник

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2026
Тещин язик біля Кам'янця-Подільского називають небезпечним участком дороги в області, оскільки там часто стаються ДТП
Тещин язик біля Кам'янця-Подільского називають небезпечним участком дороги в області, оскільки там часто стаються ДТП. Фото: з архіву ДСНС

Ремонтом «тещиного язика» має зайнятися підприємство з Черкащини.

Служба автомобільних доріг Хмельницької області провела аукціон на капітальний ремонт автодороги в селі Гуменці Кам’янець-Подільського району. Ділянка траси Н-03 «Житомир – Чернівці» до завершення 2020 року має отримати додаткову смугу руху. Про це йдеться в документах аукціону, які опубліковані в системі «Prozorro».

Участь у тендері взяли дві фірми – ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» з Канева Черкаської області та ПрАТ «Хмельницьке ШБУ-56», кінцевим бенеціфіарним власником якого є Галина Ставчанська з Чернівців. Цю хмельницьку фірму пов’язують із народним депутатом Сергієм Лабазюком, який є власником «Аграрної компанії 2004». У січні 2017 року Печерський районний суд Києва розглядав клопотання Генпрокуратури щодо доступу до документів в рамках однієї кримінальної справи. І в клопотанні було зазначено, що «Аграрна компанія 2004» та «Хмельницьке ШБУ-56» фактично контролюються директором ПП «Аграрна компанія 2004» та є пов'язаними юридичними особами, оскільки на підприємствах спільний бухгалтер, а також встановлено, що податкова звітність подається із однієї IP-адреси та почтової скриньки, між юридичними особами здійснюються взаєморозрахунки за виконання робіт на умовах субпідряду та поставки будівельних матеріалів, що вказує на пов'язаність вказаних суб'єктів господарювання.

Утім, боротьбу за «тещин язик» виграла не хмельницька фірма, а канівська. «Хмельницьке ШБУ-56», яке торік, за даними аналітичної системи «YouControl» в 2017 році виграло тендери на загальну суму 813,4 мільйони гривень, запропонувало зробити капремонт за 190 мільйонів 380 тисяч гривень. ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» запропонувало меншу ціну - 186 мільйонів 981 тисячу 210 гривень. Відповідно цю фірму і визнали переможцем. Щоправда, угоду ще не уклали, оскільки триває період оскарження результатів торгів. З»а умов відсутності будь яких скарг до 14 березня та надання переможцем усіх необхідних документів Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області укладе договір із виконавцем робіт, терміном на три роки», - йдеться у повідомленні прес-служби САД у Хмельницькій області.

ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» зареєстровано в жовтні 2005 року. Кінцевими бенефіціарними власниками товариства є троє мешканців Київщини. А саме – кияни Олександр Кіблик та Андрій Косіцин, а також Юрій Клімов з Броварів. Всього ж у засновниках значаться п’ятеро киян. За даними «YouControl», це підприємство до 2017 року майже не брало участі в процедурах державних закупівель. А ось торік виграло тендери на загальну суму майже 295 мільйонів гривень, переважна більшість з яких – це замовлення на ремонт доріг у Вінницькій області. На Хмельниччині для цього підприємства – це перший тендер і перша перемога. Звісно, якщо результати ніхто не оскаржить.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую