ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

У Міжнародний жіночий день – за квітами в центр Хмельницького (ФОТО)

Суспільство 4788
У Хмельницькому в центр міста з\'жджаються містяни, щоб придбати квіти для жінок
У Хмельницькому в центр міста з'жджаються містяни, щоб придбати квіти для жінок. Фото: автора

Зранку біля «Дитячого світу» вирує квітковий базар.

На годиннику ще немає 9 години. Але в центрі міста, як біля підземного переходу на Кам’янецькій, так і біля «Дитячого світу» - людно. Тут вже третій день вирує квітковий ринок, на який хмельничани їдуть з різних куточків міста, щоб придбати квіти та привітати жінок із 8 березня.

«Я приїхав із Раково, - каже Володимир Петрович, тримаючи в руках три букети тюльпанів. – У нас в мікрорайоні, коли я вранці вийшов з дому, ще не було нікого з квітами, ось і вирішив поїхати в центр, щоб швиденько купити букетики рідним та привітати зі святом. Та й вибір тут кращий. Можливо, і не слід таке свято відзначати, але якщо жінки хочуть, то чому б не подарувати їм його?»

Найбільше на тимчасовому ринку тюльпанів.

Мімози продають від 10 до 100 гривень.

Ціни на квіти, за нашими спостереженнями, 8 березня трохи зросли, якщо порівнювати з тим, якими вони були три-чотири дні тому. Якщо раніше за один тюльпан правили 10-18 гривень, то… нині дешевше 15 гривень ми не знайшли. Утім, найбільше тюльпанів продають за ціною 20-25 гривень. За гілочку мімози – від 10 до 100 гривень. Все залежить від величини.

Не квітами єдині - можна придбати й повітряні кульки.

«Дорого», - біля одного з наметів тихо промовляє якийсь чоловік. А потім дістає з кишені 100 гривень, віддає продавчині та отримує букет із трьох тюльпанів та 25 гривень решти. Інший чоловік забирає одразу здесяток букетів, за які сплачує 1000 гривень. «Тільки не фотографуйте, - просить журналіста сайту «Є». – Бо весь сюрприз мені зіпсуєте. У мене багато подруг, кумів, ось усіх їх і хочу привітати. А на жінок гроші жаліти не можна, ну і завжди потрібно їх дивувати».

 

Вирує торгівля й в підземному переході.

Біля підземки та «Дитячого світу» асортимент квітів, переважно, складається з тюльпанів та мімоз. А ось, до прикладу, щоб купити троянди, необхідно зануритися в підземний перехід та викласти від 40 гривень за штуку. До речі, ціни на квіти як на вулиці, так і в підземці, однакові. Та й черги за квітами виникають періодично всюди. Утім, як кажуть продавці, після 10-ї ранку покупців має бути більше. «Зараз наші виспляться і підуть за квітами», - жартують вони.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую