ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Життя після смерті: як хоронитимуть людей з 15 березня

Суспільство 2199
Поки людей,які померли природною смертю, ховатимуть без змін
Поки людей,які померли природною смертю, ховатимуть без змін. Фото: lviv1256.com

Через суд експертизу призначатимуть в разі неприродної смерті.

Уже кілька днів у ЗМІ обговорюють так звані “правки Лозового” до Кримінального кодексу, згідно із якими, з 15 березня поховання людини можливе наче лише після експертизи, яку призначить суд. Рішення доведеться чекати не менш, як три доби, а через перезавантаженість суддів, можливо й більше.

Проте, за словами директор КП «Хмельницька міська ритуальна служба» Сергія Бортника, наразі процедура поховання не змінилися.

«Поховання будуть здійснюватись за тією ж процедурою, що й раніше. Я вже говорив з правоохоронцями, судмедекспертами та іншими, тому поховання будуть  без змін. Якщо тіло матиме явні ознаки насильницької, неприродної смерті, то тоді, за призначенням слідчого, через суд буде здійснюватись судмедекспертиза та поховання», - каже Сергій Сергійович.

Як повідомляє «Радіо Свобода», скандальні «правки Лозового» (нардепа від "Радикальної партії"), які вносять зміни до Кримінально-процесуального кодексу ухвалили в жовтні 2017 року разом із Судовою реформою.

«Тепер у правоохоронних органах закликають Верховну Раду скасувати ці поправки. Але 13 березня парламент відклав на невизначений термін розгляд законопроекту 7547, за яким їх можна було б скасувати. Тож навіть якщо зміни ухвалять у день, коли «правки Лозового» набудуть чинності, країні принаймні кілька тижнів доведеться прожити за новими правилами», - йдеться у повідомленні.

Проте учора ввечері, 14 березня, Профільний Комітет Ради ухвалив рішення, яке частково обмежить дію "правок Лозового" - пише "Українська правда".

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую