ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Кордон, вибухи чи Саакашвілі - чому затримується потяг Перемишль-Київ

Ангеліна Мовчан Суспільство 844
Потяг Перемишль-Київ затримується вже не вперше.
Потяг Перемишль-Київ затримується вже не вперше.. Фото: прес-служби Укрзалізниці

Сьогодні "модний" потяг знову затримався більше ніж на годину.

Про це повідомляють читачі сайту "Є".

"Черговий по вокзалу повідомив, що потяг "Перемишль-Киіїв, який із Хмельницького мав відпрвитися о 19.10 на Київ, затримується на годину. Причину не пояснюють. Це вже не перший випадок, коли цей потяг затримується", - пише наш читач.

На вокзалі станції "Хмельницький" повідомили, що потяг справді затримується на 1 годину 20 хвилин, але причини не називають.

"У нас зв'язку із потягом немає, чому він затримується - не знаємо. Можливо, щось його затримало на кордоні. Вперше, чи не вперше сказати не можу, адже я не щодня працюю", - повідомили у довідковій службі вокзалу.

Варто зазначити, що у вересні 2017 року, через вибухи в Калинівці Вінницької області, поїзди, що їхали через Хмельницький, в тому числі і "Перемишль-Київ" змінили маршрут. Тоді ж, у вересні,був ще один випадок, коли цей потяг взагалі якийсь час не в'їжджав до України, бо за інформацією прес-служби «Укрзалізниці», особі, яка "не мала законних підстав для в'їзду в Україну, наказали залишити цей поїзд". Йшлося про Міхаеля Саакашвілі.

Читайте також: Як з’їздити до Польщі та повернутися до Хмельницького за 330 гривень

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята