ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

У Хмельницькому знову вчитимуть «Мистецтву бути»

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 899
Учасників фестивалю стає щораз більше і більше, адже мати гармонійний розвиток прагне кожен.
Учасників фестивалю стає щораз більше і більше, адже мати гармонійний розвиток прагне кожен.. Фото: автора

Фестиваль гармонійного розвитку об’єднає в собі різноманітні майстер-класи від провідних тренерів з різних куточків України.

Більше 40 найрізноманітніших майстер-класів, «корисний» ярмарок, розіграш подарунків чекатиме на тих, хто 21-22 квітня завітає на фестиваль «Мистецтво Бути».

Даний захід вже в тринадцяте збиратиме тих, хто прагне гармонійного розвитку особистості. Цьогоріч, організатори підготували різнопланові майстер-класи, які проводитимуть тренери не лише з Хмельниччини, а й з різних куточків України. Особистісний та духовний розвиток, взаємостосунки, оздоровчі техніки і краса, творчість – це лише частина того, що чекатиме на учасників фестивалю.

За словами координатора фестивалю-практики Лесі Іващенко, основна мета їхнього заходу – презентація різних напрямків розвитку особистості.

«Хочемо подати людям нетрадиційні напрямки проведення часу, щоб вони знайшли свій шлях у житті, – каже пані Леся. – Складали розклад заходів фестивалю таким чином, щоб охоплювали всі сфери життя людини. Цьогоріч учасники зможуть дослідити власний родовід, дізнатись про зцілюючу силу любові, як навчитись обирати партнера, як досягти гармонії у взаємовідносинах та як стати «леді на мільйон».

Кожен фестивальний день поділений на чотири лінійки (частини): у кожній з яких заплановано шість різнопланових майстер-класів. Вони відбуватимуться паралельно, але у різних залах. Перед початком кожної нової лінійки майстер-класів відбуватиметься їхня презентація тренерами. Тому кожен зможе обрати той, який найбільше його зацікавив.

Отже, 21-22 квітня з 10:00 до 20:00, в Хмельницькому, по вул. Проскурівській,61 відбудеться ХІІІ фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво бути».

Вартість участі у фестивалі – 350 гривень (за два дні). В день заходу – 400 гривень. Один день участі у фестивалі коштує 200 гривень. У день заходу – 250 гривень. Для студентів діятиме знижка – мінус 50 гривень.

Про те, як проходив фестиваль минулого року, можна читати тут: «Мистецтво Бути»: як у Хмельницькому вчаться самовдосконаленню та гармонії

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую