ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Хмельничан запрошують навчитись будувати власний бізнес

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 704
Пройде друга
Пройде друга "Школа молодого підприємця". Фото: golocal-ukraine.com

Вік учасників від 18 до 35 років.

Для популяризації підприємницької діяльності серед молоді у Хмельницькому реалізовують Проект "Школа молодого підприємця", який пройде вдруге у нашому місті. У прес-службі міськради повідомляють, що проект спрямований на підтримку підприємництва в місті, формування у молоді знань, необхідних для започаткування власної справи, шляхом проведення низки тематичних семінарів та тренінгів для молоді з підприємницьким потенціалом.

«Учасники Проекту матимуть змогу на безкоштовній основі пройти комплексне 4-денне навчання з теорії і практики управління бізнесом за участі досвідчених експертів, викладачів і практикуючих бізнесменів. Участь у Проекті можуть взяти громадяни України, віком від 18 до 35 років, що мають бажання започаткувати власну справу. Орієнтовні дати проведення Проекту - з 10 по13 травня 2018 року», - додають у міськраді.

На учасникі чекають досвідчені експерти та спікери-практики, які поділяться власними історіями успіху та знаннями, необхідними для започаткування власної справи. Термін прийому заявок до 27 квітня.


Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/mfYxgrI5WNqzJNwB3

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята