ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

Суд знову відмовив випустити екс-мера Кам’янця-Подільського Анатолія Нестерука

Суспільство 2223

Дунаєвецький міськрайонний суд розпочав розгляд справи по суті щодо колишнього міського голови Кам’янця-Подільського Анатолія Нестерука та керуючого справами міськвиконкому Миколи Нечая.

Адвокати екс-міського голови міста над Смотричем вкотре подали клопотання про зміну запобіжного заходу для Анатолія Макаровича з утримання під вартою на грошову заставу або підписку про невиїзд. До справи адвокати попросили долучили 7 тисяч підписів кам’янчан, які були зібрані на підтримку пана Нестерука. Також надали й клопотання міської ради про взяття на поруки Анатолія Нестерука та Миколи Нечая. Однак суд відмовив у зміні запобіжного заходу, тому обвинувачення почало зачитувати обвинувальний вирок. З 132 сторінок у перший день прочитали лише 15. Сьогодні відбудеться наступне засідання суду.
Нагадаємо, що в вересні минулого року за надання приватному підприємству в оренду 1,5 гектари земельної ділянки Нестерук та Нечай, за версією слідчих, вимагали від власників фірми перерахувати на розрахункові рахунки суб’єктів підприємництва в м.Кам’янець-Подільський кошти в сумі 300 тисяч гривень. З них 110 тисяч посадовцями отримано як хабарі. Обвинуваченим було обрано міру запобіжного заходу - утримання під вартою.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую