ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

Чому головний годинник Хмельницького і досі «живе» за зимовим часом?

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2959
Час від часу стрілки корегують, але годинник показує одне, відбиває інше
Час від часу стрілки корегують, але годинник показує одне, відбиває інше. Фото: Ірини Олійник

Сьогодні стрілки часоміра на «Планеті» показують годину назад.

Хмельничани, котрі звикли звіряти час за годинником, що на вежі кінотеатру «Планета», обурюються, що той «живе» власним життям: то поспішає, то запізнюється, то досі показує «зимовий» час. Відбиваючи години дзвонами під мелодію «Проскурівського вальсу», він вже давно став візитівкою Хмельницького. Встановили часомір на будівлі колишнього пожежного депо в 2004 році. Завдяки елегантній архітектурі «каланча» нагадує вежу старовинних ратуш, хоч збудована вього-навсього у 50-х роках минулого століття. Саме тому і містяни, і гості Хмельницького дивуються, як "родзинка" міста може іти не в ногу з часом.

«Останнім часом з годинником проблеми, - зізнається Андрій Олесь, директор обласної фірми «Кіновідеопрокат» (кінотеатр в її підпорядкуванні), - Він перебуває на балансі міського управління ЖКГ, а не обласної фірми «Кіновідеопрокат». Тому «Планета» самостійно його відремонтувати не може. Кілька разів його вже бралися чистити, але потрібно таки ремонтувати. Час від часу ми корегуємо стрілки, але годинник показує одне, відбиває інше. Ось саме підготував лист до мера міста Олександра Симчишина з проханням втрутитися у проблему, щоб привести до ладу годинник та відремонтувати механізм, що відповідає за точність».


Востаннє, за словами Андрія Олеся, стрілки годинника корегували три тижні тому, але бажаного результату нема.
«А він, як не як, візитівка Хмельницького, - резюмує Андрій Васильович. – Не хотілося б, щоб зламаний годинник якось впливав на репутацію нашого міста».

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас