ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

Восьмий день поспіль на Хмельниччині розшукують 22-річного Олексія Чалюка

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 17025
Олексія шукають вже восьмий день
Олексія шукають вже восьмий день. Фото: www.0382.ua

Хлопець родом із Полонного.

На Хмельниччині розшукують 22-річного Олексія Чалюка. Хлопець ще 8 квітня поїхав із Полонного в Понінку на дискотеку і відтоді не повернувся додому. Олексій був одягнений в темно-синю куртку з капюшоном, чорні джинси та чорні черевики на шнурках. Документів при собі не мав.

«8 квітня з приятелями Олексій поїхав у смт Понінка на місцеву дискотеку. Близько 4.00 години ранку, 9 квітня помітили, що Олексія ніде немає. Почали шукати у Понінці, але знайти не вдалось. За цей час нічого незвичного не бачили, ні з ким конфліктів не було. Просто зник. Наступного дня знову шукали в Полонному, Понінці, але це нічого не дало - ніхто його не бачив», - розповідає друг зниклого Андрій.

За його словами, батьки звернулися у поліцію. Проте, на восьмий день пошуків, досі нічого про хлопця не відомо. Андрій каже, поїхати в інше місто, нічого нікому не сказавши, хлопець не міг. У сім’ї перед зникненням ні з ким не сварився.

Всіх, хто знає будь-яку інформацію про місце перебування Олексія, просять зателефонувати за номером 097 156 76 17 або 102.

Фото: із Фейсбуку
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята