ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

Голову апеляційного суду Хмельницької області звільнили з посади

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1569
Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Анатолія Марцинкевича з посади
Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Анатолія Марцинкевича з посади. Фото: з архіву

Обов’язки голови виконуватиме Інна П’єнта.

Вища рада правосуддя 17 квітня ухвалила звільнити Анатолія Марцинкевича з посади судді апеляційного суду Хмельницької області у відставку. Про це повідомляють на офіційному сайті ради.

"Вища рада правосуддя 17 квітня 2018 року, розглянувши матеріали про звільнення суддів з посад за загальними обставинами, ухвалила звільнити Марцинкевича Анатолія Миколайовича з посади судді апеляційного суду Хмельницької області у відставку. Також Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Лейко-Журомську Майю Вікторівну з посади судді Львівського окружного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі апеляційного суду інформацію підтверджують. Кажуть, наразі виконує обов'язки голови Інна П'єнта, яка до того була заступницею Анатолія Миколайовича.

"Вища рада правосуддя сьогодні підписала заяву на звільнення з посади судді Анатолія Марцинкевича Офіційно ми документ ще не отримали. Він ще в штаті. Має пройти певна процедура, щоб остаточно звільнили. Обов’язки голови суду виконує Інна Василівна П’єнта», - зазначають у прес-службі.

Нового голову обере колектив суддів. Коли це буде – поки невідомо.

Нагадаємо, Анатолій Марцинкевич Очолював апеляційний суд Хмельницької області із вересня 2016 року.

Обов'язки голови апеляційного суду виконуватиме Інна П'єнта
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас