ye-logo.v1.2

Ваше ставлення до звернення ВРУ щодо автокефальної церкви в Україні? (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 2174
19 квітня депутати прийняли звернення щодо автокефальної церкви України.
19 квітня депутати прийняли звернення щодо автокефальної церкви України. . Фото: radiosvoboda.org

19 квітня парламент підтримав так зване "церковне звернення" Порошенка.

Депутати Верховної Ради проголосували за постанову щодо звернення президента до вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні, повідомляє Українська правда. Кажучи світською мовою, Томос - це грамота – про незалежність української церкви. 

За це рішення проголосувало 268 народних обранців. 

Президент наголосив, що "автокефалія" повинна укріпити міжконфесійний мир, а не розбурхати конфлікт

"Такий Томос зміцнить нашу незалежність. Він видалить рудименти того політичного проекту, який називається "руськім міром" і який придумали саме ієрархи Російської православної церкви. То вже потім цю небезпечну для України політичну єресь взяла на озброєння влада Російської Федерації", – заявив Порошенко .

А яке ваше ставлення звернення ВРУ щодо автокефальної церкви в Україні?

(В опитуванні можна обрати кілька варіантів відповіді)

Коментарі:

Юлія 21.04.2018 14:54

Чому влада зайнялася канонічною церквою, підтримуючи УПЦКП? Це найчисельніша конфесія України. Подивіться на Хресні Ходи минулорічних років - це люди, які підтримують цю церкву. Держава піде проти них всіх? Чи ЗМУСИТЬ ходити на службу до КП? Якщо змусить, то яким чином - насильницьким????

Юлія 21.04.2018 14:46

Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і риту альні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей. Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа ѕ від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова. Ніхто не може бути увільнений від своїх обов'язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов'язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов 'язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую