ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

Чому на ХАЕС виють сирени

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1315
На ХАЕС відбудуться масштабні тренування
На ХАЕС відбудуться масштабні тренування. Фото: xaec.org.ua

Населення просять зберігати спокій.

Сьогодні, 25 квітня 2018 року в рамках проведення тренування щодо дій у разі надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС, здійснюється перевірка систем оповіщення, повідомляє xaec.org.ua.

«Перевірка систем оповіщення Хмельницької АЕС відбудеться з 9:00 до 13:00 з практичним включенням сирен на промисловому майданчику ХАЕС, а також в Нетішині», - повідомляє Інформаційний центр ВП ХАЕС.

На сайті міської ради Нетішина повідомили, що навчання будуть проводитися по всій 30-ти кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЕС. До участі будуть залучені представники Хмельницької обласної державної адміністрації, Нетішина, Славути, Славутської РДА, Шепетівки, Шепетівської РДА та Ізяславської РДА.

В ході тренувань у місті буде задіюватися спеціальна система оповіщення ВП ХАЕС з практичним включенням гучномовців. Також буде проводитися інформування населення про збірні пункти евакуації, протирадіаційні укриття та йодну профілактику на офіційному сайті міської ради, на місцевому телебаченні та в соціальних мережах.

До речі, така перевірка здійснюється відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, згідно із дорученням Прем’єр-Міністра України та згідно із відповідним графіком проведення тренувань органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на арсеналах, базах зберігання (складах) озброєння Збройних Сил України, атомних електростанціях.

Читайте також: На ХАЕС зупинили перший енергоблок.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую