ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

У Хмельницькому обрали нового голову Апеляційного суду області

Яна КУШНІР Суспільство 1139
До обрання Сергій Болотін був слідчим суддею та обіймав посаду секретаря кримінальної палати апеляційного суду області
До обрання Сергій Болотін був слідчим суддею та обіймав посаду секретаря кримінальної палати апеляційного суду області. Фото: kma.court.gov.ua

Ним став Сергій Болотін.

Згідно з порядком обрання очільника суду колектив суддів обирав строком на три роки. Збори проходили при кворумі 18 осіб, тобто за присутності всіх суддів апеляційного суду, повідомляють у прес-службі Апеляційного суду Хмельницької області.

Обирали голову на альтернативній основі, враховуючи вільні пропозиції. Присутні висунули до обрання три кандидатури: суддів цивільної палати Наталію Федорову та Андрія Костенка та суддю кримінальної палати Сергія Болотіна. Суддя Андрій Костенко дав самовідвід.

Голосування проходило таємно. Жодних порушень лічильна комісія не зафіксувала. Голоси розподілилися так: 14 голосів – за Сергія Болотіна, 4 голоси не підтримали жодну з кандидатур.

Як зазначають у прес-службі суду, фактично вперше в Україні голову апеляційного суду обирали в присутності журналістів місцевих ЗМІ. Таким чином апеляція Хмельниччини продемонструвала курс на відкритість, взятий екс-головою Анатолієм Марцинкевичем.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята