ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

Хмельничани відкрили купальний сезон, але чи безпечно купатися у Південному Бузі

Суспільство 3234
З приходом тепла, на хмельницькому пляжі стало людно
З приходом тепла, на хмельницькому пляжі стало людно. Фото: автора

Офіційний початок пляжного сезону стартує лише 1 червня.

Вже більше тижня у Хмельницькому панує справжня спека. Хмельничани відпочивають у затінках, парках та біля водойм. Одне з улюблених місць для відпочинку містян - є міський пляж. Хоча усі хмельничани знають, що якість води у Південному Бузі не найкраща, багато людей не бояться лізти у воду. 

Лише десять днів тому, екологи області констатували, що неподалік Хмельницького забрудненість Південного Бугу критична. А на території міста фахівці зафіксували 22 зливові каналізації, які стікають прямо до Бугу.

Попри інформацію і небезпеку хмельничани купаються на міському пляжі і кажуть, що цього не бояться.

"Я, після купання, завжди йду додому приймати душ. Знаю, що вода брудна, але іншої річки поблизу не має, а їхати на море не усім по кишені", - каже Віктор, який уже має "шоколадну" засмагу.

Минулого тижня заступник міського голови Анатолій Нестерук дав розпорядження медикам обласного лабораторного центру взяти проби води на розширений аналіз, який покаже, чи придатна вода до купання. 

"Через декілька днів будуть готові результати дослідження води, які ми надамо у міськвиконком. Саме там, на основі досліджень, будуть вирішувати, чи розпочнеться у Хмельницькому купальний сезон", - каже заступник директора державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Ярослав Главацький.

 

Незважаючи на те, що офіційного розпорядження від міськради щодо початку купального сезону у Хмельницькому ще не було, містяни вже на повну засмагають та купаються. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую