ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

Помер відомий подільський літератор та журналіст Володимир Дмитрик

Суспільство 2339 1
5 травня 2018 року зупинилося серце Володимира Дмитрика
5 травня 2018 року зупинилося серце Володимира Дмитрика. Фото: з Фейсбуку

Йому було 66 років...

 Вчора, 5 травня помер подільський поет, прозаїк, журналіст, літературознавець, відповідальний секретар Хмельницької обласної організації Національної спілки журналістів України Володимир Дмитрик.

Про це на своїх сторінках у Facebook повідомили друзі і знайомі літератора.

Володимир Андрійович народився 1 січня 1952 року в селі Тернавка Ізяславського району на Хмельниччині. Будучи студентом, зібрав цінні матеріали про перебування в Старокостянтинові на службі у князя К. В. Острозького першодрукаря Івана Федорова. Все життя Володимир Дмитрук працював у сфері культури та мистецтвознавства.

Він був автор понад трьохсот газетних та журнальних публікацій в республіканській, обласній та періодичній пресі колишнього Союзу. Виступав у різних жанрах публіцистики, в основному як мистецтвознавець, літературний критик та есеїст. 

Подільський письменник та друг померлого Михайло Цимбалюк розповів, що Володимир мав досить важку хворобу - рак легень. Та незважаючи на лікування, хвороба не відступала.

"5 травня 2018 року зупинилося серце Володимира Дмитрика. Секретар Хмельницької обласної організації НСЖУ, літератор. Був на цьому світі. Був... Колеги і друзі, сумуємо", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Михайло Петрович. 

На момент смерті Володимиру Андрійовичу виповнилося 66 років. Поховають його в понеділок, 7 травня на кладовищі в Шаровечці. Прощання відбудеться у Хмельницькій міській ритуальній службі (вул. Толстого, 5/1) з 11 до 12 години. 

Співчуваємо рідним та близьким.
Вічна Йому пам'ять!

Коментарі:

Сергій Іщук 06.05.2018 13:40

Світла пам'ять. Щирі співчуття.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую