ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

Виконком Хмельницької міської ради: від звіту комунальників до збільшення часу проведення фестів (запис ефіру)

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1305
Виконком Хмельницької міської ради 10 травня має розглянути майже три десятки питань
Виконком Хмельницької міської ради 10 травня має розглянути майже три десятки питань. Фото: автора

Сьогодні, 10 травня, пройде розширене засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

На розгляд членам виконкому винесли 27 питань. Принаймні, така кількість проектів значиться в порядку денному, оприлюдненому на сайті міської ради. І перше ж питання – «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та завдання на наступний осінньо-зимовий період».

Звіт комунальників та плани на майбутнє розглядатимуть у сесійній залі, після чого оголосять перерву, щоб перейти до іншої зали, в якій й розглянуть решту проектів. Це і питання приміщень комунальної власності, й надання одноразової грошової допомоги містянам, й про час проведення майбутніх фестивалів у місті. Зокрема, щоб вони тривали довше, а не до 22.00. Членам виконкому пропонують дозволити проводити певні заходи до 24 години. А саме: свято відкриття головної ялинки міста, фестиваль джазової музики «Джаз Фест Поділля», фестивалі «ROK&BUH» та «Республіка», фестиваль меду «Медовий спас», День міста Хмельницького.

Як прийматимуть рішення на засіданні виконкомі можна буде спостерігати в прямому ефірі на сайті «Є». Початок трансляції 10 травня о 14.05.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята