ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

На правах реклами Звитяжний подвиг навіки у пам’яті вдячних нащадків

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 656

В знак безмежної поваги та вдячності народний депутат України Сергій Лабазюк організував для ветеранів округу №188 ряд заходів та акцій

Збереження миру на землі – одна із головних задач людства. Відсутність збройної боротьби між народами є запорукою спокійного життя, оповитого любов’ю та гармонією, добром та надією. Всім тим прекрасним, що 73 роки тому, для нас відвоювали та відродили наші ветерани Другої світової війни.

Цим людям, які виплекали знаменну перемогу над фашизмом та подарували прийдешнім поколінням мирне небо, народний депутат України Сергій Лабазюк з року в рік приділяє особливу увагу. Цьогоріч напередодні Дня Великої Перемоги вже за доброю традицією нардеп профінансував подарунки для ветеранів округу №188. Майже сто учасників бойових дій, що проживають у Волочиському та Хмельницькому районах отримали від народного обранця пакунки із продуктовими наборами. Дідусям та бабусям їх доставили до дому.

Марія Залєвська, мешканка Лісових Гринівців Хмельницького району, не заглядаючи в середину подарунка, жартома почала перераховувати його вміст. Зізнається, щойно травень перегорнув календар, як вже стала чекати на візит помічників нардепа. «Ви про мене ніколи не забуваєте. Дуже приємно, що в такий непростий для країни час, таких стареньких людей досі пам’ятають й дбають про нас», - одночасно з посмішкою й сльозами на очах подякувала за подарунки пані Марія.

Приймали вітання від Сергія Лабазюка і у обласному центрі. Членів хмельницьких міських ветеранських організацій, що знаходяться у межах округу нардепа, запросили на урочистий захід, аби вкотре подякувати за відвагу та вручити цінні подарунки. Понад дві з половиною сотні сивочолих гостей в теплій компанії товаришів пригадували минулі роки та в унісон співали військових пісень. Кілька з яких виконали під супроводом керівника політичної фракції «Поруч» Хмельницької міської ради Ігоря Добжанського.

«Ваш подвиг непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну, а обов’язок нащадків – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, на українській землі», - звернувся до присутніх Ігор Миколайович.

Долучилися до вшанувань депутати політичної партії «Поруч» й Волочиської та Хмельницької районних рад. Спільно з помічниками нардепа поклали квіти до пам’ятників загиблим героям у різних населених пунктах округу №188.

Із квітами в руках, пройшовши пам’ятною ходою центральними вулицями до меморіалу пам’яті, розпочали відзначати 9-те травня мешканці Волочиська. Після чого на головній площі міста усіх охочих частували солдатською кашею, приготовану у кращих традиціях польової кухні. Смачну атмосферу у день відзначення річниці знаменної події за добрим звичаєм організував Серій Лабазюк та його помічники – представники благодійного фонду «Ми поруч».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую