ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

На дорогах Хмельниччини ввели обмеження руху для вантажівок

Суспільство 1033
До уваги перевізників: введено обмеження руху!
До уваги перевізників: введено обмеження руху!. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Обмеження тимчасові.

Щоб зменшити руйнування асфальтобетонного покриття доріг при температурі повітря вище +28 С, з травня для вантажівок ввели обмеження руху. Як повідомляють у службі автодоріг області, в денну пору доби буде обмежено та заборонено рух дорогами державного значення області для великовагових транспортних засобів масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

«З цією метою на дорогах встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються 28 майданчиків у смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. Користувачів доріг та перевізників просять з порозумінням поставитись до питання збереження доріг від передчасних руйнувань і дотримуватись тимчасових обмежень руху», - додають дорожники.

Такі обмеження встановлені згідно із вимогами Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую