ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Площу перед залізничним вокзалом у Хмельницькому відремонтують за 4 мільйони гривень

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1709
Перед входом на залізничний вокзал піднімуть пішохідний перехід
Перед входом на залізничний вокзал піднімуть пішохідний перехід. Фото: автора

Завершать роботи до кінця літа.

На початку травня у Хмельницькому почали ремонтувати площу перед залізничним вокзалом. У планах облаштувати парковку із зеленими острівцями, підняти пішохідні переходи та створити зону відпочинку із деревами. Як розповів начальник управління житлово-комунального господарства міськради Василь Новачок, усі роботи мають завершити до кінця літа.

«Торік відбувся тендер, в якому перемогло ТОВ «Будмаксплюс». Підприємство наразі проводить ремонтні роботи. Термін виконання, згідно із графіком, до кінця літа, але, я думаю, вони завершаться раніше. Вартість робіт – 4 мільйони гривень», - каже Василь Пилипович.

За його словами, в організації дорожнього руху на парковці допомагали проектантам учасники громадської ініціативи «Proprostir». Вони, нагадаємо, працювали над проектом реконструкції самої площі перед залізничним вокзалом, завдяки якому там з’явився пішохідний фонтан.

Ось так має виглядати парковка і площа до кінця літа

«Проектом передбачене влаштування піднятого пішохідного переходу і пішохідної зони довкола пам’ятника. Таким чином пішоходи відчуватимуть себе комфортно та безпечно, рухаючись між залізничним вокзалом та сквером. В зоні паркування будуть влаштовані зелені острівці. На пішохідній зоні перед самим залізничним вокзалом висадити дерева не змогли, занадто багато комунікацій проходить під землею в цих місцях. Проте вдалось запроектувати зелені острівки газонів і декоративних кущів. Неподалік поштамту запроектували зону відпочинку в затінку нових дерев», - пише «Proprostir» на своїй сторінці у Фейсбуці.


Перед входом будуть зелені острівці, а біля поштамту висадять дерева

 

 
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую