ye-logo.v1.2
21 Березня, 2019

Кінологи з дев'яти країн шукають наркотики у Хмельницькому

Ангеліна Мовчан Суспільство 823
Кінологічні команди із дев'яти країн світу приїхали до Хмельницького
Кінологічні команди із дев'яти країн світу приїхали до Хмельницького. Фото: khm.gov.ua

Відбувається це в рамках Міжнародних змагань, які в ці дні тривають у нашому місті.

Цими днями у Хмельницькому проходять ІV Міжнародні змагання кінологічних команд «Україна-2018» з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів, повідомляє Хмельницька обласна рада.

Тридцять одна команда з дев’яти країн світу, на різних локаціях Хмельницького буде показувати спритність, вправніст та навики у пошуку наркотиків, зброї чи цигарок.

До Хмельницького приїхали команди із Білорусі, Польщі, Словаччини, Молдови, Австрії, Болгарії, Латвії та Грузії. У змаганнях також беруть участь кінологічні команди правоохоронних органів і організацій України: Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Національної Гвардії України, Державної фіскальної служби України, Державного підприємства міжнародних авіаліній «Бориспіль».

В урочистому відкритті міжнародних змагань на стадіоні «Поділля» взяли участь керівництво міста та області, директор Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Державної фіскальної служби України Василь Поїзд, представники Митної служби Федеративної Республіки Німеччини при Посольстві ФРН в Україні, Кінологічної спілки України, Кінологічного центру «Ягуар», «Імперіал Тобако Юкрейн», АТ «Джей Ті Інтернешнл», ПАТ «Філіп Моріс Україна», Української асоціації виробників тютюнових виробів «Укртютюн».

Протягом двох днів змагання з пошуку зброї та набоїв у вантажних транспортних засобах відбуватимуться на базі комунального підприємства «Електротранс», з пошуку наркотичних засобів у багажі – на стадіоні ПТУ №11, з пошуку тютюнових виробів у легкових транспортних засобах – на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби України. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео