ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

На дорогах Хмельниччини обмежили рух вантажівок

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 615
При температурі вище +28 таким автівкам рух на дорогах заборонений
При температурі вище +28 таким автівкам рух на дорогах заборонений. Фото: glavcom.ua

28 майданчиків обладнали під тимчасові стоянки для транспорту.

Щоб зменшити руйнування асфальтобетонного покриття доріг, служба автомобільних доріг у Хмельницькій області повідомляє про обмеження та заборону руху автомобільними дорогами загального користування державного значення Хмельницької області. Заборона діє при температурних показниках повітря вище +28, в денну пору доби для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Як повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг в Хмельницькій області, з цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення області встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються 28 майданчиків у смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. Контроль за дотриманням водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюється Управліннями Укртрансбезпеки та Національної поліції у Хмельницькій області.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області просить користувачів доріг та перевізників з порозумінням поставитись до питання збереження доріг від передчасних руйнувань і дотримуватись тимчасових обмежень руху.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую