ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

П’ять тисяч вареників і MamaRika: Кам’янець відзначив свій черговий день народження

Яна КУШНІР Суспільство 1383
Попри похмуру погоду, День міста у Кам'янці вдався масштабним та якравим
Попри похмуру погоду, День міста у Кам'янці вдався масштабним та якравим. Фото: kam-pod.gov.ua

Не знаючи офіційної дати заснування (за археологічними джерелами, виникнення міста датується кінцем XII — початком XIII століття – прим. авт.), «квітка на камені» сьогодні і, вже традиційно у травні, відзначає свій День міста.

Зустрічаючи гостей, друзів і міста-побратими, Кам’янець щороку готує програму заходів для жителів міста і гостей.

На урочистій сесії головним «зірками» стали найменші кам’янчани – учасники тематичного конкурсу фотосвітлин «Я – маленький кам’янчанин» від міського голови. Всі вони стали переможцями та отримали призи.

Участь у фотоконкурсі "Я - маленький кам’янчанин" взяли близько чотирьох десятків малюків.

– Незважаючи на те, що ми оголосили конкурс, обрати переможця було неможливо: всі діти і фотографії – красиві й особливі. Тому сьогодні всі маленькі учасники отримають подарунки. Адже найцінніше в нашому житті – це дитячі усмішки, – сказав міський голова Михайло Сімашкевич.

А потім у самому центрі Старого міста на площі Польський ринок відбулося офіційне відкриття Дня міста, старт частувань і гулянь, які триватимуть ще й завтра.

Михайло Сімашкевич подякував кам’янчанам за те, що завжди підтримують місто і роблять все, щоб воно було комфортним не лише для проживання, але й навчання та відпочинку, повідомляють у міській раді.

– Наше місто не було б таким, яким воно є, без вас, – зазначив мер. – Тому сьогодні вітаю всіх нас, кам’янчан і гостей, зі ще одним Днем міста!

Після урочистого відкриття за участю делегацій із Литви, Латвії, Польщі та Словаччини, а також міст Чортків, Хотин, Умань всіх присутніх запросили до пригощання подільськими варениками. Спеціально до свята кам’янчани наліпили їх аж п'ять тисяч, ще й з різними начинками! До смаку подільська страва прийшлася й гостям.

«Дуже смачно, нам сподобалося, особливо зі шкварками», – ділилися враженнями ті, хто спробував національну страву.

А після смачного дійства на присутніх чекало і фольклорне. А потім – ще й великий концерт. Спеціально до Дня міста Кам’янець запросив у гості співачку MamaRika, яка завершила сьогоднішній день і подарувала всім глядачам заряд вибухових емоцій.

«Живий» герб на стадіоні – це було масштабно, яскраво та патріотично!

Також на свято містяни «подарували» собі два нових рекорди України, пов’язаних з головним символом міста. 18 травня на головному стадіоні 3200 кам’янчан утворили «живий» герб, побивши тим самим рекорд Вінниці: у 2015 році близько 2 тисяч вінничан створили герб свого міста. Того ж дня на в’їзді у місто презентували скульптурну ковану композицію – символ Кам’янця. Цей об’єкт увійшов до Книги Рекордів України як найбільший металевий герб міста.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео